Wijk Buytenwegh
Cijfers voor deze wijk, met links naar de 14 buurten van de wijk. Bij elk cijfer staat wat de bron voor heel Zoetermeer publiceert, als de bron dat cijfer kent.
- Aantal inwoners 10.690 personen Zoetermeer: 130.836 personen plek 5 van 14 wijken Bron: CBS 2026
- Woningvoorraad 4.732 woningen Zoetermeer: 58.212 woningen plek 5 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Gemiddelde WOZ-waarde 327 duizend euro Zoetermeer: 375 duizend euro plek 9 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Huurwoningen 59 % Zoetermeer: 44 % plek 4 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Woningen met zonnestroom 23 % Zoetermeer: 31 % plek 8 van 13 wijken Bron: CBS 2025
- Geregistreerde misdrijven 468 misdrijven Zoetermeer: 5.611 misdrijven plek 6 van 14 wijken Bron: Politie 2025
- Afstand tot grote supermarkt 0,6 km Zoetermeer: 0,8 km plek 11 van 14 wijken Bron: CBS 2025
Bij de plekken tellen alleen wijken met minstens 200 inwoners mee.
Opvallend
Hoogste waarden
- Personen met arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage): 7 %, 2e hoogste van de 14 wijken
- Personen met bijstandsuitkering (percentage): 6 %, 2e hoogste van de 14 wijken
- Personen met werkloosheidsuitkering (percentage): 1 %, gedeeld 2e hoogste van de 14 wijken
Laagste waarden
- Aandeel met hbo, wo: 33,4 %, gedeeld 2e laagste van de 13 wijken
- Financiële welvaart: 81e tot en met 100e percentielgroep: 9,6 %, 4e laagste van de 13 wijken
- Gestandaardiseerd inkomen: 81e tot en met 100e percentielgroep: 12,1 %, 4e laagste van de 13 wijken
Cijfers voor de wijk
Bevolking (30 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal inwoners | 10.690 personen | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Geboorten per 1.000 inwoners | 10 per 1.000 inwoners | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Inwoners van 15 jaar tot AOW-leeftijd | 6.770 personen | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Inwoners vanaf 15 jaar | 8.600 personen | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Inwoners vanaf de AOW-leeftijd | 1.830 personen | 7 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Sterfgevallen per 1.000 inwoners | 5 per 1.000 inwoners | 44 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Ongehuwd | 5.945 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| Gehuwd | 3.320 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| Gescheiden | 1.055 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| Verweduwd | 375 personen | 7 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Geboorten | 105 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| Sterfgevallen | 65 personen | 6 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Herkomst Nederland | 5.535 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| Herkomst Europa (buiten Nederland) | 850 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| Herkomst buiten Europa | 4.300 personen | 10 % van Zoetermeer | |
| Geboren in Europa (buiten Nederland) | 460 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| Geboren buiten Europa | 2.130 personen | 10 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| 0 tot 15 jaar | 2.105 personen | 10 % van Zoetermeer | |
| 15 tot 25 jaar | 1.345 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| 25 tot 45 jaar | 2.765 personen | 8 % van Zoetermeer | |
| 45 tot 65 jaar | 2.455 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| 65 tot 80 jaar | 1.605 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| 80 jaar of ouder | 410 personen | 7 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Basisonderwijs | 1.220 personen | 10 % van Zoetermeer | |
| Voortgezet onderwijs | 690 personen | 9 % van Zoetermeer | |
| Mbo | 410 personen | 11 % van Zoetermeer | |
| Hbo | 230 personen | 8 % van Zoetermeer | |
| Wo | 80 personen | 6 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2025–2026
Huishoudens (5 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal huishoudens | 4.775 huishoudens | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Gemiddelde huishoudensgrootte | 2,2 personen | gelijk aan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Eenpersoonshuishoudens | 1.870 huishoudens | 9 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens zonder kinderen | 1.070 huishoudens | 7 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens met kinderen | 1.830 huishoudens | 9 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2026
Wonen (16 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Eengezinswoningen | 52 % | 4,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Gemiddelde WOZ-waarde | 327 duizend euro | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Huurwoningen | 59 % | 15 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Nieuwbouwwoningen | 0 woningen | < 1 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Onbewoonde woningen | 2 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Woningvoorraad | 4.732 woningen | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Meer dan tien jaar geleden | 99 % | 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Afgelopen tien jaar | 1 % | 4,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Koopwoningen | 41 % | 15 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Huur woningcorporatie | 55 % | 21 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Huur overige verhuurders | 5 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Tussenwoningen | 37 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Hoekwoningen | 14 % | 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Twee-onder-een-kapwoningen | 0 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Vrijstaande woningen | 1 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Meergezinswoningen | 48 % | 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Energie (34 cijfers)
Aardgasverbruik hoekwoningen: 3e hoogste van de 12 wijkenAardgasverbruik tussenwoningen: 3e hoogste van de 12 wijkenAardgasverbruik twee-onder-een-kapwoningen: 3e hoogste van de 11 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 758 kg per inwoner | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Elektriciteitsteruglevering per woning | 440 kWh | 41 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 2.304 kWp | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Woningen met zonnestroom | 23 % | 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
| Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 776 installaties | 6 % van Zoetermeer | plek 9 van 17 buurten |
Aardgasverbruik
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aardgasverbruik Appartementen | 740 m3 | 32 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Hoekwoningen | 960 m3 | 17 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 12 wijken |
| Aardgasverbruik Huurwoningen | 790 m3 | 30 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Koopwoningen | 840 m3 | 20 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Per woning | 810 m3 | 23 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Tussenwoningen | 830 m3 | 24 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 12 wijken |
| Aardgasverbruik Twee-onder-een-kapwoningen | 1.150 m3 | 28 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 11 wijken |
| Aardgasverbruik Vrijstaande woningen | 1.560 m3 | 34 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 12 wijken |
Elektriciteitslevering
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitslevering Appartementen | 2.060 kWh | gelijk aan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Hoekwoningen | 2.660 kWh | 10 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 12 wijken |
| Elektriciteitslevering Huurwoningen | 2.190 kWh | 2,3 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Koopwoningen | 2.570 kWh | 9,2 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Per woning | 2.340 kWh | 7,5 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Tussenwoningen | 2.550 kWh | 6,9 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 12 wijken |
| Elektriciteitslevering Twee-onder-een-kapwoningen | 2.970 kWh | 25 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 11 wijken |
| Elektriciteitslevering Vrijstaande woningen | 3.780 kWh | 19 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 12 wijken |
Hoofdverwarming
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 5 % | 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 94 % | 19 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Aardgasvrij | 0 % | 12 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Aardgas | 98 % | 16 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Elektrisch verwarmd | 2 % | 11 procentpunt lager dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2022–2025, RVO 2022
Inkomen en werk (55 cijfers)
Aandeel met basisonderwijs, vmbo, mbo1: 3e hoogste van de 13 wijkenAandeel met havo, vwo, mbo2-4: 3e hoogste van de 13 wijkenArbeidsverleden: afgelopen 4 jaar niet werkzaam: 3e hoogste van de 13 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedrijfsvestigingen | 980 vestigingen | 6 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 36,6 duizend euro | 14 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 16 buurten |
| Gemiddeld inkomen per inwoner Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 28,7 duizend euro | 17 % lager dan Zoetermeer | plek 15 van 16 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 35,6 duizend euro | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 buurten |
| Huishoudens met hoogste 20% inkomen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 12,3 % | 8,4 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Huishoudens met laagste 40% inkomen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 42,8 % | 8,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Inkomensontvangers Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 8.200 personen | 8 % van Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Mediaan vermogen van huishoudens Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 24,8 duizend euro | 80 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Particuliere huishoudens (sociaal-economische status) | 4.800 huishoudens | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Personen in armoede Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 4,7 % | 1,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Personen tot 25% boven de armoedegrens Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 12,6 % | 5,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Werkzame beroepsbevolking Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 4.920 personen | 7 % van Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
Financiële welvaart
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Financiële welvaart: 1e tot en met 40e percentielgroep | 52,5 % | 15 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: 41e tot en met 80e percentielgroep | 37,9 % | 6,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: 81e tot en met 100e percentielgroep | 9,6 % | 8,5 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: Gemiddelde percentielgroep | 41,9 | 18 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
Gestandaardiseerd inkomen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Gestandaardiseerd inkomen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 46,9 % | 12 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 41,0 % | 3,5 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 12,1 % | 8,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: Gemiddelde percentielgroep | 45,1 | 15 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
Vermogen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Vermogen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 55,4 % | 14 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Vermogen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 36,4 % | 7,5 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Vermogen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 8,2 % | 6,9 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
| Vermogen: Gemiddelde percentielgroep | 39,6 | 19 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
Arbeidsverleden
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet voortdurend werkzaam | 14,1 % | 3,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet werkzaam | 10,6 % | 4,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar voortdurend werkzaam | 47,8 % | 6,5 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Gepensioneerd | 27,5 % | 1,7 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
Netto arbeidsparticipatie
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Netto arbeidsparticipatie Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 65 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 15 tot 25 jaar Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 67 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 16 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 25 tot 45 jaar Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 78 % | 7,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 45 tot 75 jaar Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 53 % | 7,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie Mannen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 71 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie Vrouwen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 59 % | 7,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
Opleidingsniveau
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aandeel met Basisonderwijs, vmbo, mbo1 | 24,3 % | 4,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 13 wijken |
| Aandeel met Havo, vwo, mbo2-4 | 42,3 % | 2,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 13 wijken |
| Aandeel met Hbo, wo | 33,4 % | 7,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
Personen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personen met AOW-uitkering (percentage) | 21 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Personen met Arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage) | 7 % | 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Personen met Bijstandsuitkering (percentage) | 6 % | 3,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Personen met Hoogste 20% inkomen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 15,3 % | 6,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Personen met Laagste 40% inkomen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 43,6 % | 7,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Personen met Werkloosheidsuitkering (percentage) | 1 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Landbouw, bosbouw, visserij | 10 vestigingen | 10 % van Zoetermeer | |
| Nijverheid en energie | 170 vestigingen | 8 % van Zoetermeer | |
| Handel en horeca | 110 vestigingen | 5 % van Zoetermeer | |
| Vervoer, informatie, communicatie | 110 vestigingen | 7 % van Zoetermeer | |
| Financiële diensten, onroerend goed | 10 vestigingen | 2 % van Zoetermeer | |
| Zakelijke dienstverlening | 215 vestigingen | 6 % van Zoetermeer | |
| Overheid, onderwijs, zorg | 265 vestigingen | 8 % van Zoetermeer | |
| Cultuur, recreatie, overig | 85 vestigingen | 6 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Bijstand | 490 personen | 16 % van Zoetermeer | |
| Arbeidsongeschiktheid | 630 personen | 11 % van Zoetermeer | |
| Werkloosheid | 90 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| AOW | 1.820 personen | 7 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2024–2026
Zorg en welzijn (19 cijfers)
Wmo-cliënten met ondersteuning thuis per 1.000 inwoners: gedeeld hoogste van de 10 wijkenJongeren met jeugdbescherming: 2e hoogste van de 8 wijkenJongeren met jeugdhulp met verblijf: 3e hoogste van de 11 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Cliënten met voorzieningen in het sociaal domein | 1.795 personen | 11 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Cliënten sociaal domein per 1.000 inwoners | 168 per 1.000 inwoners | 32 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Huishoudens met voorzieningen in het sociaal domein | 1.380 huishoudens | 10 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Huishoudens sociaal domein per 1.000 huishoudens | 285 per 1.000 huishoudens | 24 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Percentage jongeren met jeugdzorg in natura Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 14,2 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Wmo-cliënten Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 810 personen | 10 % van Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Wmo-cliënten per 1.000 inwoners Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 77 per 1.000 inwoners | 22 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
Wmo-cliënten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Wmo-cliënten met Hulp bij het huishouden per 1.000 inwoners | 35 per 1.000 inwoners | 6,1 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Hulpmiddelen en diensten per 1.000 inwoners | 51 per 1.000 inwoners | 21 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Ondersteuning thuis per 1.000 inwoners | 6 per 1.000 inwoners | 100 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 10 wijken |
| Wmo-cliënten met Overige maatwerkvoorzieningen per 1.000 inwoners | 13 per 1.000 inwoners | 30 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 12 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend zorg in natura | 785 personen | 10 % van Zoetermeer | plek 5 van 13 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend zorg in natura per 1.000 inwoners | 73 per 1.000 inwoners | 18 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 13 wijken |
| Wmo-cliënten met Zowel een pgb als zorg in natura | 30 personen | 10 % van Zoetermeer | plek 5 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Zowel een pgb als zorg in natura per 1.000 inwoners | 3 per 1.000 inwoners | 50 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 11 wijken |
Jongeren
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Jongeren met Jeugdbescherming | 30 jongeren | 12 % van Zoetermeer | plek 2 van 8 wijken |
| Jongeren met Jeugdhulp met verblijf | 40 jongeren | 12 % van Zoetermeer | plek 3 van 11 wijken |
| Jongeren met Jeugdhulp zonder verblijf | 430 jongeren | 10 % van Zoetermeer | plek 5 van 11 wijken |
| Jongeren met Jeugdzorg in natura Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 440 jongeren | 9 % van Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
Bron: CBS 2024–2025
Voorzieningen (38 cijfers)
Afstand tot basisschool: gedeeld laagste van de 14 wijkenAfstand tot oprit hoofdverkeersweg: laagste van de 14 wijkenAfstand tot vmbo-school: 3e hoogste van de 14 wijken
Afstand tot
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Afstand tot Apotheek | 1,0 km | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Afstand tot Basisschool | 0,5 km | 17 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Afstand tot Belangrijk overstapstation | 13,2 km | 7,7 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Afstand tot Bibliotheek | 1,9 km | 5,6 % hoger dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Binnenzwembad | 3,3 km | 6,5 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Afstand tot Bioscoop | 2,0 km | 31 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Brandweerkazerne | 1,6 km | 30 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Afstand tot Buitenschoolse opvang | 0,4 km | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Cafe e.d. | 1,0 km | 44 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Cafetaria e.d. | 0,9 km | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Afstand tot Grote supermarkt | 0,6 km | 25 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Havo/vwo-school | 2,5 km | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Afstand tot Hotel e.d. | 3,1 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Afstand tot Huisartsenpost | 2,6 km | 24 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Huisartsenpraktijk | 1,0 km | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Afstand tot Kinderdagverblijf | 0,4 km | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Museum | 10,8 km | 5,3 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Oprit hoofdverkeersweg | 1,2 km | 45 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 14 wijken |
| Afstand tot Podiumkunsten (theater of concertzaal) | 1,0 km | 63 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Afstand tot Restaurant | 0,8 km | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Afstand tot School voor voortgezet onderwijs | 2,4 km | 26 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Afstand tot Treinstation | 3,8 km | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Afstand tot Vmbo-school | 2,8 km | 40 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Afstand tot Warenhuis | 1,8 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Winkel voor overige dagelijkse levensmiddelen | 0,5 km | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Ziekenhuis (exclusief buitenpolikliniek) | 2,6 km | 24 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Ziekenhuis (inclusief buitenpolikliniek) | 1,7 km | 39 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
In de buurt
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Basisscholen binnen 1 km | 1,7 | 15 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Bioscopen binnen 5 km | 1,0 | gelijk aan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Cafes e.d. binnen 1 km | 0,4 | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Grote supermarkten binnen 1 km | 1,0 | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Huisartsenpraktijken binnen 1 km | 1,0 | 17 % lager dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Kinderdagverblijven binnen 1 km | 2,6 | 7,1 % lager dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Locaties voor buitenschoolse opvang binnen 1 km | 2,1 | 28 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Musea binnen 5 km | 0,0 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Restaurants binnen 1 km | 2,5 | 47 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Winkels voor overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km | 3,0 | 30 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Ziekenhuizen binnen 5 km | 2,0 | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
Bron: CBS 2025
Veiligheid (26 cijfers)
Bedreiging: 3e hoogste van de 14 wijkenDiefstal van motorvoertuigen: 3e hoogste van de 14 wijkenGeluidshinder door horeca: 3e hoogste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedreiging | 22 misdrijven | 11 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Burengerucht en relatieproblemen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Diefstal en inbraak bij bedrijven | 3 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Diefstal uit of vanaf voertuigen | 10 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Diefstal van brom-, snor- en fietsen | 37 misdrijven | 9 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Diefstal van motorvoertuigen | 11 misdrijven | 11 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Drugs- en drankoverlast | 0 misdrijven | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Drugshandel | 8 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Geregistreerde misdrijven | 468 misdrijven | 8 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Geregistreerde overlast | 214 meldingen | 9 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Inbraken in box, garage en schuur | 3 misdrijven | 8 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Mishandeling | 28 misdrijven | 9 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Openbare dronkenschap | 1 meldingen | 5 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Openlijk geweld tegen personen | 1 misdrijven | 4 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Overvallen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Straatroof | 1 misdrijven | 4 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Vernieling en zaakbeschadiging | 60 misdrijven | 12 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Winkeldiefstal | 22 misdrijven | 7 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Woninginbraken | 9 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
Overlast
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Overlast door Alcohol of drugs | 29 meldingen | 9 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Overlast door Jeugd | 41 meldingen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Overlast door Verward persoon | 71 meldingen | 9 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Overlast door Zwervers | 7 meldingen | 7 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
Geluidshinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Geluidshinder Door evenementen | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Geluidshinder Door horeca | 1 meldingen | 8 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Geluidshinder Overig | 64 meldingen | 11 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
Bron: Politie 2025
Gezondheid en leefomgeving (53 cijfers)
Bevolkingsdichtheid: 3e hoogste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bevolkingsdichtheid | 7.938 per km2 | 105 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Beweegvriendelijke omgeving Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 76 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Bomen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 21,1 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Broze ouderen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 27,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 57,2 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 50,8 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Ernstig overgewicht Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 22,2 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Ervaren gezondheid goed Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 65,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 15,5 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 8,7 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 44 °C | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Grijs oppervlak Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 58,9 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
| Groen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 38,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Hoog risico op angststoornis of depressie (18 tot 65 jaar) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 16,6 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Hoog risico op angststoornis of depressie (65 jaar en ouder) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 5,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 49,1 % | 5,3 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 49,4 % | 3,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Laag groen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 17,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Mate van stedelijkheid | 1 | gelijk aan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Motorfietsen van particulieren | 346 motorfietsen | 8 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Omgevingsadressendichtheid | 2.707 per km2 | 4,4 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Oppervlakte totaal | 138 ha | 4 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Overgewicht Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 58,8 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Rokers Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 20,6 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 53,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Speeltuinen Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 16 speeltuinen | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Sportfaciliteiten Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 4 sportfaciliteiten | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 1,0 °C | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 19,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Sterk eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 11,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 15,1 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
| Veel stress (18 tot 65 jaar) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 29,3 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Veel stress (65 jaar en ouder) Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 9,3 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 44,0 % | 0,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
Ernstige geluidhinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 7,8 % | 1,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0,8 % | 0,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 1,6 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 6,0 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 9 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0,6 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
Slaapverstoring
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Slaapverstoring door Buren Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 5,4 % | 1,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0,5 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 0,8 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 3,1 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
Personenauto's
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personenauto's Op benzine | 3.276 auto's | 8 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Personenauto's Op overige brandstof | 803 auto's | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Personenauto's Per huishouden | 0,9 auto's | 10,0 % lager dan Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Personenauto's Per km2 | 3.028 per km2 | 80 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 13 wijken |
| Personenauto's Van particulieren | 4.079 auto's | 7 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
Tevredenheid
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Tevreden met De woning Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 82,8 % | 5,4 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Tevreden met De woonomgeving Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 78,2 % | 7,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Buytenwegh, indeling 2024 | 84,9 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
Bron: CBS 2026, Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland) 2022–2025, Klimaateffectatlas 2025, RIVM 2020–2024
Buurten
Bronnen
- CBS
14 datasets
- Arbeidsdeelname; wijken en buurten (86258NED), 2024
- Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025
- Gebruik voorzieningen sociaal domein; aantal voorzieningen, wijken (86156NED), 2025
- Jongeren met jeugdzorg en jeugdzorgtrajecten in natura; wijken (86204NED), 2025
- Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2025 (86165NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2026 (86358NED)
- Nabijheid voorzieningen; afstand locatie, wijk- en buurtcijfers 2025 (86270NED)
- Personen met een uitkering; soort uitkering, wijken en buurten 2026 (86328NED)
- Sociaal-economische status; scores per wijk en buurt (86296NED), 2024
- Wmo-cliënten; financieringsvorm, wijken (86157NED), 2025
- Wmo-cliënten; type maatwerkvoorziening, wijken (86158NED), 2025
- Woningen; hoofdverwarmingsinstallaties, wijken en buurten (85677NED), 2022
- Zonnestroom; vermogen zonnepanelen woningen, wijken en buurten (86044NED), 2022
- Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland)
11 datasets
- GEZONDZH_BEWEEGVRIENDELIJKE_OMGEVING, 2024
- GEZONDZH_GEVOELSTEMPERATUUR_BUURT, 2024
- GEZONDZH_GOED_ERVAREN_GEZONDHEID, 2024
- GEZONDZH_OUDEREN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024
- GEZONDZH_OVERGEWICHT_BUURT, 2024
- GEZONDZH_SCHADUW_FIETSWANDELPADEN, 2024
- GEZONDZH_SOCIALE_KWETSBAARHEID_HITTE, 2023
- GEZONDZH_SPEELTUINEN_BUURT, 2025
- GEZONDZH_SPORTFACILITEITEN_BUURT, 2023
- GEZONDZH_STRESS_ROKERS, 2022
- GEZONDZH_VOLWASSENEN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024
- Klimaateffectatlas : bomen per buurt, 2025
- Politie
- RIVM
- RVO : Warmteatlas, Buurt energie-informatie, 2022