Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Ervaren gezondheid goed
Percentage volwassenen dat de eigen gezondheid als goed ervaart.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_GOED_ERVAREN_GEZONDHEID, 2024.
Hoogste 5
- Rokkehage c.a. 79,1 %
- Oosterheem-Zuid-West 78,4 %
- Noordhove-Oost 75,0 %
- Oosterheem-Noord-Oost 74,8 %
- Rokkeveen-Oost 74,0 %
Laagste 5
- Meerzicht-Oost 62,9 %
- Palenstein 64,5 %
- Stadscentrum 65,0 %
- Buytenwegh 65,5 %
- Meerzicht-West 67,7 %
Midden
- Mediaan van alle 20 buurten
- 72,45 %
- Gemiddelde van alle 20 buurten
- 72,35 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Ervaren gezondheid goed |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 78,3 % | |
| Rokkehage c.a. | 79,1 % | |
| Zoeterhage c.a. | 80,9 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 82,7 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 65,5 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 73,4 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 71,5 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 68,0 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 62,9 % | |
| Meerzicht-West | 67,7 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 75,0 % | |
| Noordhove-West | 70,3 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 74,8 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 78,4 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 64,5 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 74,0 % | |
| Rokkeveen-West | 74,0 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 71,1 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 70,0 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 65,0 % | |