Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Ernstig overgewicht
Percentage volwassenen met ernstig overgewicht (obesitas).
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_OVERGEWICHT_BUURT, 2024.
Hoogste 5
- Buytenwegh 22,2 %
- Meerzicht-Oost 21,7 %
- Meerzicht-West 21,2 %
- Palenstein 21,0 %
- Driemanspolder 19,7 %
Laagste 5
- Oosterheem-Zuid-West 15,2 %
- Rokkehage c.a. 16,0 %
- Rokkeveen-West 16,4 %
- De Leyens 16,6 %
- Oosterheem-Noord-Oost 16,8 %
Midden
- Mediaan van alle 20 buurten
- 17,60 %
- Gemiddelde van alle 20 buurten
- 17,87 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Ernstig overgewicht |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 14,3 % | |
| Rokkehage c.a. | 16,0 % | |
| Zoeterhage c.a. | 15,2 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 12,0 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 22,2 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 16,6 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 17,7 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 19,7 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 21,7 % | |
| Meerzicht-West | 21,2 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 17,3 % | |
| Noordhove-West | 19,0 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 16,8 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 15,2 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 21,0 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 17,5 % | |
| Rokkeveen-West | 16,4 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 19,4 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 19,5 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 18,7 % | |