Elektriciteitslevering twee-onder-een-kapwoningen
Gemiddelde elektriciteitslevering aan twee-onder-een-kapwoningen per jaar.
- Zoetermeer, 2025
- 3.950 kWh
Wijken
Bron: CBS, Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025.
Hoogste 5
- Noordhove 4.370 kWh
- Oosterheem 4.330 kWh
- Rokkeveen 4.330 kWh
- Driemanspolder 3.970 kWh
- Meerzicht 3.770 kWh
Laagste 5
- De Leyens 2.800 kWh
- Buytenwegh 2.970 kWh
- Dorp 3.280 kWh
- Seghwaert 3.310 kWh
- Buitengebied 3.570 kWh
Midden
- Mediaan van 11 wijken
- 3.740,0 kWh
- Gemiddelde van 11 wijken
- 3.676,4 kWh
- Zoetermeer volgens de bron
- 3.950 kWh
| Wijk | Staaf | Elektriciteitslevering twee-onder-een-kapwoningen |
|---|---|---|
| Buitengebied | 3.570 kWh | |
| Buytenwegh | 2.970 kWh | |
| De Leyens | 2.800 kWh | |
| Dorp | 3.280 kWh | |
| Driemanspolder | 3.970 kWh | |
| Meerzicht | 3.770 kWh | |
| Noordhove | 4.370 kWh | |
| Oosterheem | 4.330 kWh | |
| Palenstein | 3.740 kWh | |
| Rokkeveen | 4.330 kWh | |
| Seghwaert | 3.310 kWh |
Buurten
Bron: CBS, Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025.
Hoogste 5
- Stromenbuurt-Noord 6.510 kWh
- Merenbuurt-Oost 5.960 kWh
- Plannenbuurt-Noord 5.290 kWh
- Stenenbuurt-midden 5.210 kWh
- Eilandenbuurt-Zuidoost 5.140 kWh
Laagste 5
- Redenbuurt 2.000 kWh
- Kadebuurt-Oost 2.630 kWh
- Kadebuurt-West 2.770 kWh
- Voorweg 2.890 kWh
- Oranjebuurt 2.980 kWh
Midden
- Mediaan van alle 42 buurten
- 4.000,0 kWh
- Gemiddelde van alle 42 buurten
- 3.966,9 kWh
- Zoetermeer volgens de bron
- 3.950 kWh
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.