Aardgasverbruik vrijstaande woningen
Gemiddeld aardgasverbruik van vrijstaande woningen per jaar.
- Zoetermeer, 2025
- 1.160 m3
Wijken
Bron: CBS, Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025.
Hoogste 5
- Driemanspolder 1.760 m3
- Meerzicht 1.590 m3
- Buytenwegh 1.560 m3
- Dorp 1.530 m3
- Palenstein 1.520 m3
Laagste 5
- Oosterheem 810 m3
- Bedrijventerreinen 1.000 m3
- Rokkeveen 1.200 m3
- Noordhove 1.220 m3
- De Leyens 1.250 m3
Midden
- Mediaan van 12 wijken
- 1.325,0 m3
- Gemiddelde van 12 wijken
- 1.340,8 m3
- Zoetermeer volgens de bron
- 1.160 m3
| Wijk | Staaf | Aardgasverbruik vrijstaande woningen |
|---|---|---|
| Bedrijventerreinen | 1.000 m3 | |
| Buitengebied | 1.400 m3 | |
| Buytenwegh | 1.560 m3 | |
| De Leyens | 1.250 m3 | |
| Dorp | 1.530 m3 | |
| Driemanspolder | 1.760 m3 | |
| Meerzicht | 1.590 m3 | |
| Noordhove | 1.220 m3 | |
| Oosterheem | 810 m3 | |
| Palenstein | 1.520 m3 | |
| Rokkeveen | 1.200 m3 | |
| Seghwaert | 1.250 m3 |
Buurten
Bron: CBS, Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025.
Hoogste 5
- Driemanspolder-Oost 2.060 m3
- Waterbuurt laag 1.950 m3
- Hovenbuurt midden-West 1.940 m3
- Strokenbuurt 1.880 m3
- Bergenbuurt-Noord 1.790 m3
Laagste 5
- Merenbuurt-West 0 m3
- Stromenbuurt-Noord 0 m3
- Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden 0 m3
- Zuid-Hollandbuurt-Noordoost 0 m3
- Zuid-Hollandbuurt-Noordwest 0 m3
Midden
- Mediaan van alle 53 buurten
- 1.290,0 m3
- Gemiddelde van alle 53 buurten
- 1.216,8 m3
- Zoetermeer volgens de bron
- 1.160 m3
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.