Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Voldoet aan de beweegrichtlijn
Percentage volwassenen dat voldoende beweegt volgens de beweegrichtlijn van de Gezondheidsraad.
- Zoetermeer, 2024
- 43,1 %
Buurten indeling 2024
Bron: RIVM, Gezondheidsmonitor (buurtcijfers 2024).
Hoogste 5
- De Leyens 45,9 %
- Dorp 45,8 %
- Rokkehage c.a. 45,1 %
- Rokkeveen-Oost 44,9 %
- Seghwaert-Noord-Oost 44,7 %
Laagste 5
- Stadscentrum 37,0 %
- Meerzicht-Oost 39,8 %
- Driemanspolder 39,9 %
- Palenstein 40,9 %
- Oosterheem-Noord-Oost 41,3 %
Midden
- Mediaan van alle 26 buurten
- 43,15 %
- Gemiddelde van alle 26 buurten
- -2.273,39 %
- Zoetermeer volgens de bron
- 43,1 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Voldoet aan de beweegrichtlijn |
|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | |
| Hoornerhage c.a. | 53,1 % |
| Lansinghage c.a. | -9.999,0 % |
| Rokkehage c.a. | 45,1 % |
| Zoeterhage c.a. | 47,5 % |
| Wijk Buitengebied | |
| Balijbos | -9.999,0 % |
| Buitengebied-West | 55,3 % |
| Meerpolder | -9.999,0 % |
| Scheidingszone | -9.999,0 % |
| Van Tuyllpark | -9.999,0 % |
| Westerpark c.a. | -9.999,0 % |
| Wijk Buytenwegh | |
| Buytenwegh | 44,0 % |
| Wijk De Leyens | |
| De Leyens | 45,9 % |
| Wijk Dorp | |
| Dorp | 45,8 % |
| Wijk Driemanspolder | |
| Driemanspolder | 39,9 % |
| Wijk Meerzicht | |
| Meerzicht-Oost | 39,8 % |
| Meerzicht-West | 44,5 % |
| Wijk Noordhove | |
| Noordhove-Oost | 43,5 % |
| Noordhove-West | 42,8 % |
| Wijk Oosterheem | |
| Oosterheem-Noord-Oost | 41,3 % |
| Oosterheem-Zuid-West | 43,5 % |
| Wijk Palenstein | |
| Palenstein | 40,9 % |
| Wijk Rokkeveen | |
| Rokkeveen-Oost | 44,9 % |
| Rokkeveen-West | 42,7 % |
| Wijk Seghwaert | |
| Seghwaert-Noord-Oost | 44,7 % |
| Seghwaert-Zuid-West | 43,6 % |
| Wijk Stadscentrum | |
| Stadscentrum | 37,0 % |