Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Laag groen
Percentage van de buurt dat uit laag groen bestaat, zoals gras en struiken.
- Zoetermeer, 2025
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Klimaateffectatlas, bomen per buurt, 2025.
Hoogste 5
- Oosterheem-Noord-Oost 25,3 %
- Oosterheem-Zuid-West 23,9 %
- Noordhove-Oost 23,0 %
- Meerzicht-West 22,0 %
- Rokkeveen-West 21,3 %
Laagste 5
- Stadscentrum 6,7 %
- Seghwaert-Zuid-West 15,3 %
- Noordhove-West 15,4 %
- Palenstein 16,7 %
- Dorp 16,7 %
Midden
- Mediaan van alle 26 buurten
- 18,23 %
- Gemiddelde van alle 26 buurten
- 20,25 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Laag groen |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 15,5 % | |
| Lansinghage c.a. | 14,5 % | |
| Rokkehage c.a. | 17,5 % | |
| Zoeterhage c.a. | 18,0 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Balijbos | 30,5 % | |
| Buitengebied-West | 29,5 % | |
| Meerpolder | 36,3 % | |
| Scheidingszone | 14,4 % | |
| Van Tuyllpark | 21,5 % | |
| Westerpark c.a. | 30,9 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 17,4 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 18,0 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 16,7 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 17,5 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 18,4 % | |
| Meerzicht-West | 22,0 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 23,0 % | |
| Noordhove-West | 15,4 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 25,3 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 23,9 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 16,7 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 19,8 % | |
| Rokkeveen-West | 21,3 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 20,3 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 15,3 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 6,7 % | |