Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Veel stress (18 tot 65 jaar)
Percentage inwoners van 18 tot 65 jaar dat in de afgelopen vier weken heel veel stress had.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_VOLWASSENEN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024.
Hoogste 5
- Palenstein 31,1 %
- Meerzicht-Oost 30,4 %
- Stadscentrum 30,4 %
- Buytenwegh 29,3 %
- Driemanspolder 28,0 %
Laagste 5
- Rokkeveen-West 22,6 %
- Noordhove-Oost 23,3 %
- Rokkeveen-Oost 24,0 %
- Oosterheem-Zuid-West 24,1 %
- Oosterheem-Noord-Oost 24,2 %
Midden
- Mediaan van alle 20 buurten
- 25,70 %
- Gemiddelde van alle 20 buurten
- 25,96 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Veel stress (18 tot 65 jaar) |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 21,2 % | |
| Rokkehage c.a. | 25,1 % | |
| Zoeterhage c.a. | 26,9 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 20,5 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 29,3 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 24,7 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 26,2 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 28,0 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 30,4 % | |
| Meerzicht-West | 27,4 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 23,3 % | |
| Noordhove-West | 25,2 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 24,2 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 24,1 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 31,1 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 24,0 % | |
| Rokkeveen-West | 22,6 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 27,1 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 27,4 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 30,4 % | |