Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving

Rokers

Percentage volwassenen dat rookt.

Zoetermeer, 2022
Geen gemeentecijfer

Buurten indeling 2024

Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_STRESS_ROKERS, 2022.

Balijbos: 7,9 % Meerpolder: 8,3 % Buitengebied-West: 11,1 % Westerpark c.a.: 11,3 % Rokkeveen-West: 13,5 % Lansinghage c.a.: 13,8 % Hoornerhage c.a.: 13,9 % Scheidingszone: 14,6 % De Leyens: 14,9 % Rokkeveen-Oost: 15,0 % Noordhove-Oost: 15,7 % Oosterheem-Zuid-West: 15,9 % Noordhove-West: 16,9 % Oosterheem-Noord-Oost: 17,1 % Dorp: 18,1 % Meerzicht-West: 18,5 % Rokkehage c.a.: 18,5 % Seghwaert-Zuid-West: 19,2 % Seghwaert-Noord-Oost: 19,2 % Driemanspolder: 19,3 % Zoeterhage c.a.: 19,6 % Buytenwegh: 20,6 % Meerzicht-Oost: 21,0 % Stadscentrum: 21,8 % Palenstein: 22,4 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. Palenstein 22,4 %
  2. Stadscentrum 21,8 %
  3. Meerzicht-Oost 21,0 %
  4. Buytenwegh 20,6 %
  5. Driemanspolder 19,3 %

Laagste 5

  1. Rokkeveen-West 13,5 %
  2. De Leyens 14,9 %
  3. Rokkeveen-Oost 15,0 %
  4. Noordhove-Oost 15,7 %
  5. Oosterheem-Zuid-West 15,9 %

Midden

Mediaan van alle 25 buurten
16,90 %
Gemiddelde van alle 25 buurten
16,32 %

Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.

Meer over gezondheid en leefomgeving

Bronnen

Naar boven