Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Schaduw op fiets- en wandelpaden
Percentage van de fiets- en wandelpaden in de buurt dat in de schaduw ligt.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_SCHADUW_FIETSWANDELPADEN, 2024.
Hoogste 5
- Seghwaert-Zuid-West 58,6 %
- Seghwaert-Noord-Oost 58,5 %
- Stadscentrum 57,8 %
- Meerzicht-Oost 54,6 %
- Buytenwegh 53,7 %
Laagste 5
- Oosterheem-Zuid-West 20,6 %
- Rokkehage c.a. 23,9 %
- Oosterheem-Noord-Oost 26,2 %
- Palenstein 37,6 %
- Noordhove-West 40,8 %
Midden
- Mediaan van alle 26 buurten
- 44,21 %
- Gemiddelde van alle 26 buurten
- 42,74 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Schaduw op fiets- en wandelpaden |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 46,2 % | |
| Lansinghage c.a. | 32,4 % | |
| Rokkehage c.a. | 23,9 % | |
| Zoeterhage c.a. | 16,6 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Balijbos | 61,2 % | |
| Buitengebied-West | 19,3 % | |
| Meerpolder | 67,5 % | |
| Scheidingszone | 24,5 % | |
| Van Tuyllpark | 26,6 % | |
| Westerpark c.a. | 64,0 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 53,7 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 45,2 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 43,4 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 50,2 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 54,6 % | |
| Meerzicht-West | 52,0 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 41,7 % | |
| Noordhove-West | 40,8 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 26,2 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 20,6 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 37,6 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 43,6 % | |
| Rokkeveen-West | 44,9 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 58,5 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 58,6 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 57,8 % | |