Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Inkomen en werk

Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens

Gemiddeld gestandaardiseerd inkomen van particuliere huishoudens, in duizenden euro's.

Zoetermeer, 2024
40,7 duizend euro

Wijken indeling 2024

Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED).

Meerzicht: 35,7 duizend euro Centrum: 37,0 duizend euro Buytenwegh de Leyens: 39,3 duizend euro Seghwaert: 39,3 duizend euro Noordhove: 43,8 duizend euro Rokkeveen: 44,9 duizend euro Oosterheem: 46,1 duizend euro
Elke stip is een wijk, van laag naar hoog. Zoetermeer: 40,7 duizend euro.

Hoogste 3

  1. Oosterheem 46,1 duizend euro
  2. Rokkeveen 44,9 duizend euro
  3. Noordhove 43,8 duizend euro

Laagste 3

  1. Meerzicht 35,7 duizend euro
  2. Centrum 37,0 duizend euro
  3. Buytenwegh de Leyens 39,3 duizend euro

Midden

Mediaan van 7 wijken
39,30 duizend euro
Gemiddelde van 7 wijken
40,87 duizend euro
Zoetermeer volgens de bron
40,7 duizend euro
Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens per wijk, 2024
Wijk Staaf Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens
Buytenwegh de Leyens 39,3 duizend euro
Centrum 37,0 duizend euro
Meerzicht 35,7 duizend euro
Noordhove 43,8 duizend euro
Oosterheem 46,1 duizend euro
Rokkeveen 44,9 duizend euro
Seghwaert 39,3 duizend euro

Buurten indeling 2024

Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED).

Meerzicht-Oost: 33,3 duizend euro Palenstein: 33,5 duizend euro Buytenwegh: 35,6 duizend euro Stadscentrum: 35,7 duizend euro Meerzicht-West: 37,7 duizend euro Driemanspolder: 38,8 duizend euro Seghwaert-Zuid-West: 39,1 duizend euro Seghwaert-Noord-Oost: 39,6 duizend euro Dorp: 40,1 duizend euro De Leyens: 43,4 duizend euro Rokkeveen-Oost: 43,9 duizend euro Oosterheem-Noord-Oost: 45,8 duizend euro Rokkeveen-West: 46,4 duizend euro Oosterheem-Zuid-West: 46,7 duizend euro
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog. Zoetermeer: 40,7 duizend euro.

Hoogste 5

  1. Oosterheem-Zuid-West 46,7 duizend euro
  2. Rokkeveen-West 46,4 duizend euro
  3. Oosterheem-Noord-Oost 45,8 duizend euro
  4. Rokkeveen-Oost 43,9 duizend euro
  5. De Leyens 43,4 duizend euro

Laagste 5

  1. Meerzicht-Oost 33,3 duizend euro
  2. Palenstein 33,5 duizend euro
  3. Buytenwegh 35,6 duizend euro
  4. Stadscentrum 35,7 duizend euro
  5. Meerzicht-West 37,7 duizend euro

Midden

Mediaan van 14 buurten
39,35 duizend euro
Gemiddelde van 14 buurten
39,97 duizend euro
Zoetermeer volgens de bron
40,7 duizend euro
Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens per buurt, 2024
Buurt Staaf Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens
Wijk Buytenwegh
Buytenwegh 35,6 duizend euro
Wijk De Leyens
De Leyens 43,4 duizend euro
Wijk Dorp
Dorp 40,1 duizend euro
Wijk Driemanspolder
Driemanspolder 38,8 duizend euro
Wijk Meerzicht
Meerzicht-Oost 33,3 duizend euro
Meerzicht-West 37,7 duizend euro
Wijk Oosterheem
Oosterheem-Noord-Oost 45,8 duizend euro
Oosterheem-Zuid-West 46,7 duizend euro
Wijk Palenstein
Palenstein 33,5 duizend euro
Wijk Rokkeveen
Rokkeveen-Oost 43,9 duizend euro
Rokkeveen-West 46,4 duizend euro
Wijk Seghwaert
Seghwaert-Noord-Oost 39,6 duizend euro
Seghwaert-Zuid-West 39,1 duizend euro
Wijk Stadscentrum
Stadscentrum 35,7 duizend euro

Meer over inkomen en werk

Bronnen

Naar boven