Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Tevreden met de woning
Percentage volwassenen dat tevreden is met de eigen woning.
- Zoetermeer, 2024
- 88,2 %
Buurten indeling 2024
Bron: RIVM, Gezondheidsmonitor (buurtcijfers 2024).
Hoogste 5
- Rokkeveen-West 93,2 %
- Rokkehage c.a. 92,7 %
- Noordhove-Oost 92,0 %
- Oosterheem-Zuid-West 91,7 %
- Oosterheem-Noord-Oost 91,4 %
Laagste 5
- Meerzicht-Oost 80,3 %
- Palenstein 82,7 %
- Buytenwegh 82,8 %
- Stadscentrum 83,5 %
- Driemanspolder 84,5 %
Midden
- Mediaan van alle 26 buurten
- 87,55 %
- Gemiddelde van alle 26 buurten
- -2.239,19 %
- Zoetermeer volgens de bron
- 88,2 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Tevreden met de woning |
|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | |
| Hoornerhage c.a. | 92,6 % |
| Lansinghage c.a. | -9.999,0 % |
| Rokkehage c.a. | 92,7 % |
| Zoeterhage c.a. | 93,3 % |
| Wijk Buitengebied | |
| Balijbos | -9.999,0 % |
| Buitengebied-West | 93,2 % |
| Meerpolder | -9.999,0 % |
| Scheidingszone | -9.999,0 % |
| Van Tuyllpark | -9.999,0 % |
| Westerpark c.a. | -9.999,0 % |
| Wijk Buytenwegh | |
| Buytenwegh | 82,8 % |
| Wijk De Leyens | |
| De Leyens | 90,7 % |
| Wijk Dorp | |
| Dorp | 88,5 % |
| Wijk Driemanspolder | |
| Driemanspolder | 84,5 % |
| Wijk Meerzicht | |
| Meerzicht-Oost | 80,3 % |
| Meerzicht-West | 85,7 % |
| Wijk Noordhove | |
| Noordhove-Oost | 92,0 % |
| Noordhove-West | 89,7 % |
| Wijk Oosterheem | |
| Oosterheem-Noord-Oost | 91,4 % |
| Oosterheem-Zuid-West | 91,7 % |
| Wijk Palenstein | |
| Palenstein | 82,7 % |
| Wijk Rokkeveen | |
| Rokkeveen-Oost | 91,4 % |
| Rokkeveen-West | 93,2 % |
| Wijk Seghwaert | |
| Seghwaert-Noord-Oost | 87,3 % |
| Seghwaert-Zuid-West | 87,8 % |
| Wijk Stadscentrum | |
| Stadscentrum | 83,5 % |