Buurtcijfers · Gezondheid en leefomgeving
Stikstofdioxide (NO2) in de lucht
Jaargemiddelde concentratie stikstofdioxide in de buitenlucht. Lager is beter.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: RIVM, Atlas Leefomgeving, luchtkwaliteit, 2024.
Hoogste 5
- Rokkehage c.a. 17,6 µg/m3
- Meerzicht-Oost 16,9 µg/m3
- Stadscentrum 16,8 µg/m3
- Dorp 16,6 µg/m3
- Driemanspolder 16,5 µg/m3
Laagste 5
- Noordhove-Oost 13,3 µg/m3
- Noordhove-West 13,3 µg/m3
- Oosterheem-Noord-Oost 14,0 µg/m3
- Seghwaert-Noord-Oost 14,3 µg/m3
- De Leyens 14,6 µg/m3
Midden
- Mediaan van alle 26 buurten
- 15,13 µg/m3
- Gemiddelde van alle 26 buurten
- 15,34 µg/m3
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Stikstofdioxide (NO2) in de lucht |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 18,8 µg/m3 | |
| Lansinghage c.a. | 17,3 µg/m3 | |
| Rokkehage c.a. | 17,6 µg/m3 | |
| Zoeterhage c.a. | 15,8 µg/m3 | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Balijbos | 14,0 µg/m3 | |
| Buitengebied-West | 14,1 µg/m3 | |
| Meerpolder | 13,9 µg/m3 | |
| Scheidingszone | 12,3 µg/m3 | |
| Van Tuyllpark | 18,2 µg/m3 | |
| Westerpark c.a. | 13,7 µg/m3 | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 15,1 µg/m3 | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 14,6 µg/m3 | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 16,6 µg/m3 | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 16,5 µg/m3 | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 16,9 µg/m3 | |
| Meerzicht-West | 15,1 µg/m3 | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 13,3 µg/m3 | |
| Noordhove-West | 13,3 µg/m3 | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 14,0 µg/m3 | |
| Oosterheem-Zuid-West | 14,7 µg/m3 | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 15,7 µg/m3 | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 15,8 µg/m3 | |
| Rokkeveen-West | 15,5 µg/m3 | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 14,3 µg/m3 | |
| Seghwaert-Zuid-West | 15,1 µg/m3 | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 16,8 µg/m3 | |