Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving

Tevreden met het groen in de buurt

Percentage volwassenen dat tevreden is met het groen in de buurt.

Zoetermeer, 2024
86,9 %

Buurten indeling 2024

Bron: RIVM, Gezondheidsmonitor (buurtcijfers 2024).

Lansinghage c.a.: -9.999,0 % Balijbos: -9.999,0 % Westerpark c.a.: -9.999,0 % Meerpolder: -9.999,0 % Scheidingszone: -9.999,0 % Van Tuyllpark: -9.999,0 % Stadscentrum: 73,9 % Palenstein: 81,1 % Zoeterhage c.a.: 83,4 % Seghwaert-Zuid-West: 84,0 % Buytenwegh: 84,9 % Dorp: 85,0 % Rokkehage c.a.: 85,2 % Driemanspolder: 86,8 % Noordhove-West: 87,1 % Seghwaert-Noord-Oost: 87,2 % Hoornerhage c.a.: 87,4 % Meerzicht-Oost: 87,5 % Oosterheem-Zuid-West: 87,8 % Oosterheem-Noord-Oost: 88,0 % Meerzicht-West: 88,8 % Rokkeveen-Oost: 88,9 % Noordhove-Oost: 89,6 % De Leyens: 89,8 % Rokkeveen-West: 91,0 % Buitengebied-West: 93,0 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog. Zoetermeer: 86,9 %.

Hoogste 5

  1. Rokkeveen-West 91,0 %
  2. De Leyens 89,8 %
  3. Noordhove-Oost 89,6 %
  4. Rokkeveen-Oost 88,9 %
  5. Meerzicht-West 88,8 %

Laagste 5

  1. Stadscentrum 73,9 %
  2. Palenstein 81,1 %
  3. Seghwaert-Zuid-West 84,0 %
  4. Buytenwegh 84,9 %
  5. Dorp 85,0 %

Midden

Mediaan van alle 26 buurten
86,00 %
Gemiddelde van alle 26 buurten
-2.240,91 %
Zoetermeer volgens de bron
86,9 %

Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.

Meer over gezondheid en leefomgeving

Bronnen

Naar boven