Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Broze ouderen
Percentage van de inwoners van 65 jaar en ouder met een broze gezondheid, wat hen kwetsbaar maakt bij hitte.
- Zoetermeer, 2023
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_SOCIALE_KWETSBAARHEID_HITTE, 2023.
Hoogste 5
- Stadscentrum 35,1 %
- Meerzicht-Oost 34,0 %
- Palenstein 32,3 %
- Driemanspolder 30,6 %
- Dorp 29,9 %
Laagste 5
- Rokkehage c.a. 20,7 %
- Noordhove-Oost 22,1 %
- De Leyens 22,7 %
- Seghwaert-Noord-Oost 23,0 %
- Oosterheem-Zuid-West 23,7 %
Midden
- Mediaan van alle 23 buurten
- 23,70 %
- Gemiddelde van alle 23 buurten
- 24,49 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Broze ouderen |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 21,2 % | |
| Lansinghage c.a. | 12,9 % | |
| Rokkehage c.a. | 20,7 % | |
| Zoeterhage c.a. | 18,3 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 18,1 % | |
| Meerpolder | 17,5 % | |
| Westerpark c.a. | 23,7 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 27,5 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 22,7 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 29,9 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 30,6 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 34,0 % | |
| Meerzicht-West | 27,5 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 22,1 % | |
| Noordhove-West | 24,0 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 24,1 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 23,7 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 32,3 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 23,7 % | |
| Rokkeveen-West | 25,7 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 23,0 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 24,9 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 35,1 % | |