Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Overgewicht
Percentage volwassenen met overgewicht, ernstig overgewicht inbegrepen.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_OVERGEWICHT_BUURT, 2024.
Hoogste 5
- Palenstein 59,2 %
- Buytenwegh 58,8 %
- Meerzicht-Oost 57,9 %
- Noordhove-West 57,7 %
- Driemanspolder 57,5 %
Laagste 5
- Oosterheem-Zuid-West 50,3 %
- Rokkehage c.a. 52,9 %
- Oosterheem-Noord-Oost 53,0 %
- Rokkeveen-West 53,8 %
- De Leyens 54,2 %
Midden
- Mediaan van alle 20 buurten
- 55,50 %
- Gemiddelde van alle 20 buurten
- 54,82 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Overgewicht |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 50,6 % | |
| Rokkehage c.a. | 52,9 % | |
| Zoeterhage c.a. | 50,6 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 46,7 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 58,8 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 54,2 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 54,8 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 57,5 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 57,9 % | |
| Meerzicht-West | 57,3 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 55,4 % | |
| Noordhove-West | 57,7 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 53,0 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 50,3 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 59,2 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 55,6 % | |
| Rokkeveen-West | 53,8 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 56,9 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 57,1 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 56,0 % | |