Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving

Kan zich buiten goed verkoelen

Percentage volwassenen dat zich tijdens warm weer in de buurt buiten goed kan verkoelen.

Zoetermeer, 2024
53,0 %

Buurten indeling 2024

Bron: RIVM, Gezondheidsmonitor (buurtcijfers 2024).

Lansinghage c.a.: -9.999,0 % Balijbos: -9.999,0 % Westerpark c.a.: -9.999,0 % Meerpolder: -9.999,0 % Scheidingszone: -9.999,0 % Van Tuyllpark: -9.999,0 % Stadscentrum: 41,3 % Meerzicht-Oost: 45,2 % Palenstein: 45,8 % Driemanspolder: 46,4 % Buytenwegh: 49,4 % Meerzicht-West: 50,9 % Seghwaert-Noord-Oost: 51,0 % Seghwaert-Zuid-West: 51,3 % Dorp: 51,7 % Oosterheem-Zuid-West: 56,5 % Noordhove-West: 56,6 % Oosterheem-Noord-Oost: 57,0 % Rokkeveen-Oost: 57,1 % Noordhove-Oost: 57,8 % De Leyens: 57,9 % Rokkeveen-West: 59,0 % Rokkehage c.a.: 61,5 % Zoeterhage c.a.: 61,6 % Hoornerhage c.a.: 66,4 % Buitengebied-West: 79,2 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog. Zoetermeer: 53,0 %.

Hoogste 5

  1. Rokkehage c.a. 61,5 %
  2. Rokkeveen-West 59,0 %
  3. De Leyens 57,9 %
  4. Noordhove-Oost 57,8 %
  5. Rokkeveen-Oost 57,1 %

Laagste 5

  1. Stadscentrum 41,3 %
  2. Meerzicht-Oost 45,2 %
  3. Palenstein 45,8 %
  4. Driemanspolder 46,4 %
  5. Buytenwegh 49,4 %

Midden

Mediaan van alle 26 buurten
51,15 %
Gemiddelde van alle 26 buurten
-2.265,02 %
Zoetermeer volgens de bron
53,0 %

Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.

Meer over gezondheid en leefomgeving

Bronnen

Naar boven