Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers · Zorg en welzijn

Percentage jongeren met jeugdzorg in natura

Aandeel jongeren tot 23 jaar met jeugdzorg in natura.

Zoetermeer, 2024
14,0 %

Wijken indeling 2024

Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED).

Industriegebied: 7,7 % Buitengebied: 7,8 % Rokkeveen: 9,9 % Oosterheem: 10,7 % Centrum: 11,9 % Seghwaert: 13,1 % Noordhove: 13,1 % Buytenwegh de Leyens: 13,6 % Meerzicht: 15,2 %
Elke stip is een wijk, van laag naar hoog. Zoetermeer: 14,0 %.

Hoogste 4

  1. Meerzicht 15,2 %
  2. Buytenwegh de Leyens 13,6 %
  3. Noordhove 13,1 %
  4. Seghwaert 13,1 %

Laagste 4

  1. Industriegebied 7,7 %
  2. Buitengebied 7,8 %
  3. Rokkeveen 9,9 %
  4. Oosterheem 10,7 %

Midden

Mediaan van 9 wijken
11,90 %
Gemiddelde van 9 wijken
11,44 %
Zoetermeer volgens de bron
14,0 %
Percentage jongeren met jeugdzorg in natura per wijk, 2024
Wijk Staaf Percentage jongeren met jeugdzorg in natura
Buitengebied 7,8 %
Buytenwegh de Leyens 13,6 %
Centrum 11,9 %
Industriegebied 7,7 %
Meerzicht 15,2 %
Noordhove 13,1 %
Oosterheem 10,7 %
Rokkeveen 9,9 %
Seghwaert 13,1 %

Buurten indeling 2024

Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED).

Rokkehage c.a.: 5,9 % Rokkeveen-West: 9,0 % Rokkeveen-Oost: 10,4 % Oosterheem-Noord-Oost: 10,4 % Oosterheem-Zuid-West: 11,2 % Dorp: 11,3 % Palenstein: 11,5 % Driemanspolder: 11,7 % Noordhove-Oost: 12,1 % Seghwaert-Zuid-West: 12,2 % De Leyens: 12,9 % Seghwaert-Noord-Oost: 13,6 % Stadscentrum: 13,9 % Buytenwegh: 14,2 % Meerzicht-West: 14,5 % Noordhove-West: 14,9 % Meerzicht-Oost: 16,6 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog. Zoetermeer: 14,0 %.

Hoogste 5

  1. Meerzicht-Oost 16,6 %
  2. Noordhove-West 14,9 %
  3. Meerzicht-West 14,5 %
  4. Buytenwegh 14,2 %
  5. Stadscentrum 13,9 %

Laagste 5

  1. Rokkehage c.a. 5,9 %
  2. Rokkeveen-West 9,0 %
  3. Oosterheem-Noord-Oost 10,4 %
  4. Rokkeveen-Oost 10,4 %
  5. Oosterheem-Zuid-West 11,2 %

Midden

Mediaan van 17 buurten
12,10 %
Gemiddelde van 17 buurten
12,14 %
Zoetermeer volgens de bron
14,0 %
Percentage jongeren met jeugdzorg in natura per buurt, 2024
Buurt Staaf Percentage jongeren met jeugdzorg in natura
Wijk Bedrijventerreinen
Rokkehage c.a. 5,9 %
Wijk Buytenwegh
Buytenwegh 14,2 %
Wijk De Leyens
De Leyens 12,9 %
Wijk Dorp
Dorp 11,3 %
Wijk Driemanspolder
Driemanspolder 11,7 %
Wijk Meerzicht
Meerzicht-Oost 16,6 %
Meerzicht-West 14,5 %
Wijk Noordhove
Noordhove-Oost 12,1 %
Noordhove-West 14,9 %
Wijk Oosterheem
Oosterheem-Noord-Oost 10,4 %
Oosterheem-Zuid-West 11,2 %
Wijk Palenstein
Palenstein 11,5 %
Wijk Rokkeveen
Rokkeveen-Oost 10,4 %
Rokkeveen-West 9,0 %
Wijk Seghwaert
Seghwaert-Noord-Oost 13,6 %
Seghwaert-Zuid-West 12,2 %
Wijk Stadscentrum
Stadscentrum 13,9 %

Meer over zorg en welzijn

Bronnen

Naar boven