Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar)
Percentage inwoners van 18 tot 65 jaar dat zich sterk eenzaam voelt.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_VOLWASSENEN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024.
Hoogste 5
- Meerzicht-Oost 22,0 %
- Palenstein 21,7 %
- Stadscentrum 20,4 %
- Buytenwegh 19,7 %
- Driemanspolder 18,6 %
Laagste 5
- Rokkehage c.a. 11,5 %
- Rokkeveen-West 11,8 %
- Noordhove-Oost 12,2 %
- De Leyens 12,3 %
- Rokkeveen-Oost 12,8 %
Midden
- Mediaan van alle 20 buurten
- 13,90 %
- Gemiddelde van alle 20 buurten
- 14,83 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 9,2 % | |
| Rokkehage c.a. | 11,5 % | |
| Zoeterhage c.a. | 10,6 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 8,6 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 19,7 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 12,3 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 14,0 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 18,6 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 22,0 % | |
| Meerzicht-West | 17,3 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 12,2 % | |
| Noordhove-West | 15,2 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 13,8 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 12,9 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 21,7 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 12,8 % | |
| Rokkeveen-West | 11,8 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 16,0 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 15,9 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 20,4 % | |