Aardgasverbruik twee-onder-een-kapwoningen
Gemiddeld aardgasverbruik van twee-onder-een-kapwoningen per jaar.
- Zoetermeer, 2025
- 900 m3
Wijken
Bron: CBS, Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025.
Hoogste 5
- Palenstein 1.520 m3
- Meerzicht 1.490 m3
- Buytenwegh 1.150 m3
- De Leyens 1.090 m3
- Dorp 1.060 m3
Laagste 5
- Buitengebied 590 m3
- Oosterheem 710 m3
- Rokkeveen 910 m3
- Seghwaert 990 m3
- Driemanspolder 1.010 m3
Midden
- Mediaan van 11 wijken
- 1.040,0 m3
- Gemiddelde van 11 wijken
- 1.050,9 m3
- Zoetermeer volgens de bron
- 900 m3
| Wijk | Staaf | Aardgasverbruik twee-onder-een-kapwoningen |
|---|---|---|
| Buitengebied | 590 m3 | |
| Buytenwegh | 1.150 m3 | |
| De Leyens | 1.090 m3 | |
| Dorp | 1.060 m3 | |
| Driemanspolder | 1.010 m3 | |
| Meerzicht | 1.490 m3 | |
| Noordhove | 1.040 m3 | |
| Oosterheem | 710 m3 | |
| Palenstein | 1.520 m3 | |
| Rokkeveen | 910 m3 | |
| Seghwaert | 990 m3 |
Buurten
Bron: CBS, Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025.
Hoogste 5
- Bergenbuurt-Zuid 1.900 m3
- Landenbuurt 1.600 m3
- Palenstein-Zuid 1.490 m3
- Stenenbuurt-Noord 1.270 m3
- Dorpsstraat 1.220 m3
Laagste 5
- Merenbuurt-Oost 0 m3
- Merenbuurt-West 0 m3
- Stromenbuurt-Noord 0 m3
- Zuid-Hollandbuurt-Noordoost 0 m3
- Zuid-Hollandbuurt-Noordwest 0 m3
Midden
- Mediaan van alle 42 buurten
- 995,0 m3
- Gemiddelde van alle 42 buurten
- 895,7 m3
- Zoetermeer volgens de bron
- 900 m3
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.