Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving

Tevreden met de woonomgeving

Percentage volwassenen dat tevreden is met de woonomgeving.

Zoetermeer, 2024
85,8 %

Buurten indeling 2024

Bron: RIVM, Gezondheidsmonitor (buurtcijfers 2024).

Lansinghage c.a.: -9.999,0 % Balijbos: -9.999,0 % Westerpark c.a.: -9.999,0 % Meerpolder: -9.999,0 % Scheidingszone: -9.999,0 % Van Tuyllpark: -9.999,0 % Palenstein: 74,3 % Meerzicht-Oost: 78,0 % Buytenwegh: 78,2 % Stadscentrum: 78,9 % Meerzicht-West: 83,0 % Driemanspolder: 83,2 % Seghwaert-Noord-Oost: 84,9 % Seghwaert-Zuid-West: 85,0 % Dorp: 87,3 % Noordhove-West: 88,3 % Hoornerhage c.a.: 89,0 % De Leyens: 89,4 % Zoeterhage c.a.: 89,4 % Oosterheem-Noord-Oost: 89,6 % Rokkeveen-Oost: 90,3 % Oosterheem-Zuid-West: 90,8 % Noordhove-Oost: 90,9 % Rokkehage c.a.: 91,2 % Rokkeveen-West: 91,7 % Buitengebied-West: 92,5 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog. Zoetermeer: 85,8 %.

Hoogste 5

  1. Rokkeveen-West 91,7 %
  2. Rokkehage c.a. 91,2 %
  3. Noordhove-Oost 90,9 %
  4. Oosterheem-Zuid-West 90,8 %
  5. Rokkeveen-Oost 90,3 %

Laagste 5

  1. Palenstein 74,3 %
  2. Meerzicht-Oost 78,0 %
  3. Buytenwegh 78,2 %
  4. Stadscentrum 78,9 %
  5. Meerzicht-West 83,0 %

Midden

Mediaan van alle 26 buurten
84,95 %
Gemiddelde van alle 26 buurten
-2.241,08 %
Zoetermeer volgens de bron
85,8 %

Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.

Meer over gezondheid en leefomgeving

Bronnen

Naar boven