Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Groen
Percentage van de buurt dat uit groen bestaat: bomen en laag groen samen, zoals de Klimaateffectatlas het publiceert.
- Zoetermeer, 2025
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Klimaateffectatlas, bomen per buurt, 2025.
Hoogste 5
- Meerzicht-Oost 52,2 %
- Meerzicht-West 49,2 %
- Driemanspolder 47,7 %
- Seghwaert-Noord-Oost 41,9 %
- Buytenwegh 38,4 %
Laagste 5
- Stadscentrum 21,1 %
- Noordhove-West 24,9 %
- Oosterheem-Zuid-West 26,6 %
- Oosterheem-Noord-Oost 29,0 %
- Noordhove-Oost 32,2 %
Midden
- Mediaan van alle 26 buurten
- 37,20 %
- Gemiddelde van alle 26 buurten
- 39,46 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Groen |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 44,8 % | |
| Lansinghage c.a. | 23,0 % | |
| Rokkehage c.a. | 32,5 % | |
| Zoeterhage c.a. | 32,0 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Balijbos | 73,2 % | |
| Buitengebied-West | 39,1 % | |
| Meerpolder | 45,3 % | |
| Scheidingszone | 29,0 % | |
| Van Tuyllpark | 51,6 % | |
| Westerpark c.a. | 76,6 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 38,4 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 37,7 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 36,7 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 47,7 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 52,2 % | |
| Meerzicht-West | 49,2 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 32,2 % | |
| Noordhove-West | 24,9 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 29,0 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 26,6 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 38,4 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 33,6 % | |
| Rokkeveen-West | 33,6 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 41,9 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 35,7 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 21,1 % | |