Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving
Eenzaam (18 tot 65 jaar)
Percentage inwoners van 18 tot 65 jaar dat zich eenzaam voelt.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Buurten indeling 2024
Bron: Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland), GEZONDZH_VOLWASSENEN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024.
Hoogste 5
- Meerzicht-Oost 61,6 %
- Palenstein 59,8 %
- Stadscentrum 58,0 %
- Buytenwegh 57,2 %
- Driemanspolder 56,0 %
Laagste 5
- Rokkehage c.a. 41,1 %
- Rokkeveen-West 42,7 %
- Noordhove-Oost 43,9 %
- Rokkeveen-Oost 44,1 %
- De Leyens 44,6 %
Midden
- Mediaan van alle 20 buurten
- 47,10 %
- Gemiddelde van alle 20 buurten
- 48,38 %
Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.
| Buurt | Staaf | Eenzaam (18 tot 65 jaar) |
|---|---|---|
| Wijk Bedrijventerreinen | ||
| Hoornerhage c.a. | 39,5 % | |
| Rokkehage c.a. | 41,1 % | |
| Zoeterhage c.a. | 40,3 % | |
| Wijk Buitengebied | ||
| Buitengebied-West | 35,5 % | |
| Wijk Buytenwegh | ||
| Buytenwegh | 57,2 % | |
| Wijk De Leyens | ||
| De Leyens | 44,6 % | |
| Wijk Dorp | ||
| Dorp | 46,9 % | |
| Wijk Driemanspolder | ||
| Driemanspolder | 56,0 % | |
| Wijk Meerzicht | ||
| Meerzicht-Oost | 61,6 % | |
| Meerzicht-West | 53,2 % | |
| Wijk Noordhove | ||
| Noordhove-Oost | 43,9 % | |
| Noordhove-West | 48,2 % | |
| Wijk Oosterheem | ||
| Oosterheem-Noord-Oost | 47,3 % | |
| Oosterheem-Zuid-West | 46,6 % | |
| Wijk Palenstein | ||
| Palenstein | 59,8 % | |
| Wijk Rokkeveen | ||
| Rokkeveen-Oost | 44,1 % | |
| Rokkeveen-West | 42,7 % | |
| Wijk Seghwaert | ||
| Seghwaert-Noord-Oost | 50,7 % | |
| Seghwaert-Zuid-West | 50,4 % | |
| Wijk Stadscentrum | ||
| Stadscentrum | 58,0 % | |