Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving

Grijs oppervlak

Percentage van de buurt dat uit verhard of bebouwd oppervlak bestaat.

Zoetermeer, 2025
Geen gemeentecijfer

Buurten indeling 2024

Bron: Klimaateffectatlas, bomen per buurt, 2025.

Scheidingszone: 8,4 % Balijbos: 10,5 % Westerpark c.a.: 12,5 % Meerpolder: 25,4 % Van Tuyllpark: 32,2 % Meerzicht-Oost: 45,0 % Meerzicht-West: 48,9 % Driemanspolder: 49,7 % De Leyens: 52,1 % Seghwaert-Noord-Oost: 53,5 % Buitengebied-West: 54,0 % Hoornerhage c.a.: 54,5 % Palenstein: 57,4 % Buytenwegh: 58,9 % Noordhove-Oost: 60,1 % Dorp: 60,1 % Rokkeveen-Oost: 60,4 % Rokkeveen-West: 60,9 % Seghwaert-Zuid-West: 61,2 % Zoeterhage c.a.: 64,6 % Rokkehage c.a.: 64,7 % Oosterheem-Zuid-West: 66,0 % Oosterheem-Noord-Oost: 66,4 % Noordhove-West: 67,0 % Lansinghage c.a.: 71,3 % Stadscentrum: 73,5 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. Stadscentrum 73,5 %
  2. Noordhove-West 67,0 %
  3. Oosterheem-Noord-Oost 66,4 %
  4. Oosterheem-Zuid-West 66,0 %
  5. Rokkehage c.a. 64,7 %

Laagste 5

  1. Meerzicht-Oost 45,0 %
  2. Meerzicht-West 48,9 %
  3. Driemanspolder 49,7 %
  4. De Leyens 52,1 %
  5. Seghwaert-Noord-Oost 53,5 %

Midden

Mediaan van alle 26 buurten
58,13 %
Gemiddelde van alle 26 buurten
51,51 %

Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.

Meer over gezondheid en leefomgeving

Bronnen

Naar boven