Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Gezondheid en leefomgeving

Kan zich binnen goed verkoelen

Percentage volwassenen dat zich tijdens warm weer in huis goed kan verkoelen.

Zoetermeer, 2024
54,4 %

Buurten indeling 2024

Bron: RIVM, Gezondheidsmonitor (buurtcijfers 2024).

Lansinghage c.a.: -9.999,0 % Balijbos: -9.999,0 % Westerpark c.a.: -9.999,0 % Meerpolder: -9.999,0 % Scheidingszone: -9.999,0 % Van Tuyllpark: -9.999,0 % Stadscentrum: 41,2 % Meerzicht-Oost: 44,5 % Driemanspolder: 45,4 % Palenstein: 48,3 % Buytenwegh: 49,1 % Dorp: 49,5 % Meerzicht-West: 50,8 % Seghwaert-Zuid-West: 52,9 % Seghwaert-Noord-Oost: 53,8 % Noordhove-West: 58,4 % Rokkeveen-Oost: 59,0 % De Leyens: 59,5 % Rokkeveen-West: 59,5 % Oosterheem-Noord-Oost: 59,6 % Hoornerhage c.a.: 60,1 % Noordhove-Oost: 60,7 % Oosterheem-Zuid-West: 61,8 % Buitengebied-West: 71,6 % Rokkehage c.a.: 71,8 % Zoeterhage c.a.: 75,2 %
Elke stip is een buurt, van laag naar hoog. Zoetermeer: 54,4 %.

Hoogste 5

  1. Rokkehage c.a. 71,8 %
  2. Oosterheem-Zuid-West 61,8 %
  3. Noordhove-Oost 60,7 %
  4. Oosterheem-Noord-Oost 59,6 %
  5. De Leyens 59,5 %

Laagste 5

  1. Stadscentrum 41,2 %
  2. Meerzicht-Oost 44,5 %
  3. Driemanspolder 45,4 %
  4. Palenstein 48,3 %
  5. Buytenwegh 49,1 %

Midden

Mediaan van alle 26 buurten
51,85 %
Gemiddelde van alle 26 buurten
-2.263,90 %
Zoetermeer volgens de bron
54,4 %

Buurten met minder dan 200 inwoners staan niet bij de hoogste en laagste 5.

Meer over gezondheid en leefomgeving

Bronnen

Naar boven