Wijk Palenstein
Cijfers voor deze wijk, met links naar de 7 buurten van de wijk. Bij elk cijfer staat wat de bron voor heel Zoetermeer publiceert, als de bron dat cijfer kent.
- Aantal inwoners 5.995 personen Zoetermeer: 130.836 personen plek 9 van 14 wijken Bron: CBS 2026
- Woningvoorraad 2.924 woningen Zoetermeer: 58.212 woningen plek 11 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Gemiddelde WOZ-waarde 307 duizend euro Zoetermeer: 375 duizend euro plek 10 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Huurwoningen 69 % Zoetermeer: 44 % plek 3 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Woningen met zonnestroom 26 % Zoetermeer: 31 % plek 7 van 13 wijken Bron: CBS 2025
- Geregistreerde misdrijven 250 misdrijven Zoetermeer: 5.611 misdrijven plek 10 van 14 wijken Bron: Politie 2025
- Afstand tot grote supermarkt 0,5 km Zoetermeer: 0,8 km plek 13 van 14 wijken Bron: CBS 2025
Bij de plekken tellen alleen wijken met minstens 200 inwoners mee.
Opvallend
Hoogste waarden
- Aandeel met basisonderwijs, vmbo, mbo1: 28,5 %, hoogste van de 13 wijken
- Arbeidsverleden: afgelopen 4 jaar niet werkzaam: 13,2 %, hoogste van de 13 wijken
- Personen met arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage): 8 %, hoogste van de 14 wijken
Laagste waarden
- Aandeel met hbo, wo: 28,9 %, laagste van de 13 wijken
- Arbeidsverleden: afgelopen 4 jaar voortdurend werkzaam: 45,1 %, 2e laagste van de 13 wijken
- Gestandaardiseerd inkomen: 41e tot en met 80e percentielgroep: 35,1 %, 2e laagste van de 13 wijken
Cijfers voor de wijk
Bevolking (30 cijfers)
Geboorten per 1.000 inwoners: gedeeld hoogste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal inwoners | 5.995 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Geboorten per 1.000 inwoners | 15 per 1.000 inwoners | 67 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Inwoners van 15 jaar tot AOW-leeftijd | 4.000 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Inwoners vanaf 15 jaar | 4.990 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Inwoners vanaf de AOW-leeftijd | 990 personen | 4 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Sterfgevallen per 1.000 inwoners | 10 per 1.000 inwoners | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Ongehuwd | 3.385 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Gehuwd | 1.730 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Gescheiden | 645 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Verweduwd | 235 personen | 4 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Geboorten | 100 personen | 8 % van Zoetermeer | |
| Sterfgevallen | 40 personen | 4 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Herkomst Nederland | 3.010 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Herkomst Europa (buiten Nederland) | 370 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Herkomst buiten Europa | 2.615 personen | 6 % van Zoetermeer | |
| Geboren in Europa (buiten Nederland) | 195 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Geboren buiten Europa | 1.380 personen | 6 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| 0 tot 15 jaar | 1.055 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| 15 tot 25 jaar | 650 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| 25 tot 45 jaar | 1.850 personen | 6 % van Zoetermeer | |
| 45 tot 65 jaar | 1.360 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| 65 tot 80 jaar | 820 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| 80 jaar of ouder | 265 personen | 5 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Basisonderwijs | 540 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Voortgezet onderwijs | 270 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Mbo | 220 personen | 6 % van Zoetermeer | |
| Hbo | 110 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Wo | 50 personen | 4 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2025–2026
Huishoudens (5 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal huishoudens | 3.020 huishoudens | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Gemiddelde huishoudensgrootte | 2,0 personen | 9,1 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Eenpersoonshuishoudens | 1.405 huishoudens | 7 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens zonder kinderen | 650 huishoudens | 4 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens met kinderen | 965 huishoudens | 4 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2026
Wonen (16 cijfers)
Huurwoningen: 3e hoogste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Eengezinswoningen | 32 % | 24 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Gemiddelde WOZ-waarde | 307 duizend euro | 18 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Huurwoningen | 69 % | 25 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Nieuwbouwwoningen | 0 woningen | < 1 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Onbewoonde woningen | 2 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Woningvoorraad | 2.924 woningen | 5 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Meer dan tien jaar geleden | 78 % | 17 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Afgelopen tien jaar | 22 % | 17 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Koopwoningen | 31 % | 25 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Huur woningcorporatie | 66 % | 32 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Huur overige verhuurders | 4 % | 6,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Tussenwoningen | 26 % | 14 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Hoekwoningen | 6 % | 6,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Twee-onder-een-kapwoningen | 0 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Vrijstaande woningen | 1 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Meergezinswoningen | 68 % | 24 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Energie (35 cijfers)
Aardgasverbruik twee-onder-een-kapwoningen: hoogste van de 11 wijkenElektriciteitslevering hoekwoningen: 2e hoogste van de 12 wijkenElektriciteitslevering tussenwoningen: 2e hoogste van de 12 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Palenstein, indeling 2024 | 595 kg per inwoner | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Elektriciteitsteruglevering per woning | 730 kWh | gelijk aan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 2.526 kWp | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Woningen met zonnestroom | 26 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 533 installaties | 4 % van Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
Aardgasverbruik
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aardgasverbruik Appartementen | 430 m3 | 23 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Hoekwoningen | 540 m3 | 34 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 12 wijken |
| Aardgasverbruik Huurwoningen | 440 m3 | 28 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Koopwoningen | 490 m3 | 30 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Per woning | 460 m3 | 30 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Tussenwoningen | 480 m3 | 28 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 12 wijken |
| Aardgasverbruik Twee-onder-een-kapwoningen | 1.520 m3 | 69 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 11 wijken |
| Aardgasverbruik Vrijstaande woningen | 1.520 m3 | 31 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 12 wijken |
Elektriciteitslevering
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitslevering Appartementen | 1.960 kWh | 3,0 % lager dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Hoekwoningen | 3.440 kWh | 16 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 12 wijken |
| Elektriciteitslevering Huurwoningen | 2.240 kWh | 4,7 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Koopwoningen | 2.710 kWh | 4,2 % lager dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Per woning | 2.390 kWh | 5,5 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Tussenwoningen | 3.250 kWh | 19 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 12 wijken |
| Elektriciteitslevering Twee-onder-een-kapwoningen | 3.740 kWh | 5,3 % lager dan Zoetermeer | plek 6 van 11 wijken |
| Elektriciteitslevering Vrijstaande woningen | 3.770 kWh | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 12 wijken |
Hoofdverwarming
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Palenstein, indeling 2024 | 22 % | 9,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Palenstein, indeling 2024 | 57 % | 18 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Palenstein, indeling 2024 | 2 % | 1,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Palenstein, indeling 2024 | 15 % | 12 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 19 % | 11 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Palenstein, indeling 2024 | 4 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Stadsverwarming | 4 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Aardgasvrij | 33 % | 21 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Aardgas | 66 % | 16 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Elektrisch verwarmd | 30 % | 17 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2022–2025, RVO 2022
Inkomen en werk (55 cijfers)
Aandeel met basisonderwijs, vmbo, mbo1: hoogste van de 13 wijkenAandeel met hbo, wo: laagste van de 13 wijkenArbeidsverleden: afgelopen 4 jaar niet werkzaam: hoogste van de 13 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedrijfsvestigingen | 545 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger Buurt Palenstein, indeling 2024 | 35,9 duizend euro | 16 % lager dan Zoetermeer | plek 15 van 16 buurten |
| Gemiddeld inkomen per inwoner Buurt Palenstein, indeling 2024 | 28,9 duizend euro | 17 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 16 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens Buurt Palenstein, indeling 2024 | 33,5 duizend euro | 18 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 buurten |
| Huishoudens met hoogste 20% inkomen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 10,7 % | 10 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Huishoudens met laagste 40% inkomen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 53,8 % | 19 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Inkomensontvangers Buurt Palenstein, indeling 2024 | 4.400 personen | 4 % van Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Mediaan vermogen van huishoudens Buurt Palenstein, indeling 2024 | 11,6 duizend euro | 91 % lager dan Zoetermeer | plek 17 van 17 buurten |
| Particuliere huishoudens (sociaal-economische status) | 2.800 huishoudens | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Personen in armoede Buurt Palenstein, indeling 2024 | 4,5 % | 1,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Personen tot 25% boven de armoedegrens Buurt Palenstein, indeling 2024 | 15,1 % | 8,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Werkzame beroepsbevolking Buurt Palenstein, indeling 2024 | 2.770 personen | 4 % van Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
Financiële welvaart
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Financiële welvaart: 1e tot en met 40e percentielgroep | 60,7 % | 23 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: 41e tot en met 80e percentielgroep | 31,4 % | 13 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: 81e tot en met 100e percentielgroep | 8,0 % | 10 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: Gemiddelde percentielgroep | 37,6 | 27 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 13 wijken |
Gestandaardiseerd inkomen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Gestandaardiseerd inkomen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 54,7 % | 20 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 35,1 % | 9,4 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 12 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 10,2 % | 10 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 12 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: Gemiddelde percentielgroep | 41,0 | 23 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 13 wijken |
Vermogen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Vermogen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 64,8 % | 24 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 13 wijken |
| Vermogen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 29,3 % | 15 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
| Vermogen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 6,0 % | 9,1 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
| Vermogen: Gemiddelde percentielgroep | 35,2 | 28 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
Arbeidsverleden
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet voortdurend werkzaam | 17,7 % | 7,3 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet werkzaam | 13,2 % | 7,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar voortdurend werkzaam | 45,1 % | 9,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 12 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Gepensioneerd | 24,1 % | 5,1 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
Netto arbeidsparticipatie
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Netto arbeidsparticipatie Buurt Palenstein, indeling 2024 | 65 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 15 tot 25 jaar Buurt Palenstein, indeling 2024 | 68 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 16 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 25 tot 45 jaar Buurt Palenstein, indeling 2024 | 77 % | 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 16 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 45 tot 75 jaar Buurt Palenstein, indeling 2024 | 53 % | 7,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie Mannen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 70 % | 4,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie Vrouwen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 60 % | 6,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
Opleidingsniveau
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aandeel met Basisonderwijs, vmbo, mbo1 | 28,5 % | 9,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 13 wijken |
| Aandeel met Havo, vwo, mbo2-4 | 42,6 % | 3,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 13 wijken |
| Aandeel met Hbo, wo | 28,9 % | 12 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 13 wijken |
Personen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personen met AOW-uitkering (percentage) | 20 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Personen met Arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage) | 8 % | 3,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Personen met Bijstandsuitkering (percentage) | 7 % | 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Personen met Hoogste 20% inkomen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 13,3 % | 8,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 16 van 17 buurten |
| Personen met Laagste 40% inkomen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 45,2 % | 8,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Personen met Werkloosheidsuitkering (percentage) | 1 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Landbouw, bosbouw, visserij | 5 vestigingen | 5 % van Zoetermeer | |
| Nijverheid en energie | 90 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | |
| Handel en horeca | 80 vestigingen | 3 % van Zoetermeer | |
| Vervoer, informatie, communicatie | 45 vestigingen | 3 % van Zoetermeer | |
| Financiële diensten, onroerend goed | 10 vestigingen | 2 % van Zoetermeer | |
| Zakelijke dienstverlening | 115 vestigingen | 3 % van Zoetermeer | |
| Overheid, onderwijs, zorg | 160 vestigingen | 5 % van Zoetermeer | |
| Cultuur, recreatie, overig | 45 vestigingen | 3 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Bijstand | 350 personen | 12 % van Zoetermeer | |
| Arbeidsongeschiktheid | 400 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| Werkloosheid | 60 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| AOW | 990 personen | 4 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2024–2026
Zorg en welzijn (19 cijfers)
Jongeren met jeugdbescherming: gedeeld laagste van de 8 wijkenWmo-cliënten met ondersteuning thuis per 1.000 inwoners: gedeeld hoogste van de 10 wijkenCliënten sociaal domein per 1.000 inwoners: 3e hoogste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Cliënten met voorzieningen in het sociaal domein | 1.065 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Cliënten sociaal domein per 1.000 inwoners | 182 per 1.000 inwoners | 43 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Huishoudens met voorzieningen in het sociaal domein | 890 huishoudens | 7 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Huishoudens sociaal domein per 1.000 huishoudens | 302 per 1.000 huishoudens | 32 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Percentage jongeren met jeugdzorg in natura Buurt Palenstein, indeling 2024 | 11,5 % | 2,5 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
| Wmo-cliënten Buurt Palenstein, indeling 2024 | 475 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Wmo-cliënten per 1.000 inwoners Buurt Palenstein, indeling 2024 | 86 per 1.000 inwoners | 37 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
Wmo-cliënten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Wmo-cliënten met Hulp bij het huishouden per 1.000 inwoners | 41 per 1.000 inwoners | 24 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Hulpmiddelen en diensten per 1.000 inwoners | 52 per 1.000 inwoners | 24 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Ondersteuning thuis per 1.000 inwoners | 6 per 1.000 inwoners | 100 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 10 wijken |
| Wmo-cliënten met Overige maatwerkvoorzieningen per 1.000 inwoners | 14 per 1.000 inwoners | 40 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 12 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend zorg in natura | 475 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend zorg in natura per 1.000 inwoners | 81 per 1.000 inwoners | 31 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 13 wijken |
| Wmo-cliënten met Zowel een pgb als zorg in natura | 15 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Zowel een pgb als zorg in natura per 1.000 inwoners | 2 per 1.000 inwoners | gelijk aan Zoetermeer | plek 6 van 11 wijken |
Jongeren
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Jongeren met Jeugdbescherming | 10 jongeren | 4 % van Zoetermeer | plek 7 van 8 wijken |
| Jongeren met Jeugdhulp met verblijf | 15 jongeren | 4 % van Zoetermeer | plek 6 van 11 wijken |
| Jongeren met Jeugdhulp zonder verblijf | 180 jongeren | 4 % van Zoetermeer | plek 8 van 11 wijken |
| Jongeren met Jeugdzorg in natura Buurt Palenstein, indeling 2024 | 165 jongeren | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
Bron: CBS 2024–2025
Voorzieningen (38 cijfers)
Afstand tot basisschool: gedeeld laagste van de 14 wijkenAfstand tot cafe e.d.: gedeeld laagste van de 14 wijkenAfstand tot grote supermarkt: gedeeld laagste van de 14 wijken
Afstand tot
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Afstand tot Apotheek | 1,2 km | 33 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Afstand tot Basisschool | 0,5 km | 17 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Afstand tot Belangrijk overstapstation | 15,2 km | 6,3 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Afstand tot Bibliotheek | 1,7 km | 5,6 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Binnenzwembad | 2,0 km | 35 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Bioscoop | 1,5 km | 48 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Afstand tot Brandweerkazerne | 1,8 km | 22 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Buitenschoolse opvang | 0,7 km | 40 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Afstand tot Cafe e.d. | 0,6 km | 67 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Afstand tot Cafetaria e.d. | 0,5 km | 38 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Grote supermarkt | 0,5 km | 38 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Afstand tot Havo/vwo-school | 1,6 km | 27 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Hotel e.d. | 3,0 km | 3,2 % lager dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Afstand tot Huisartsenpost | 2,6 km | 24 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Huisartsenpraktijk | 0,8 km | 11 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Kinderdagverblijf | 0,5 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Museum | 12,8 km | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Afstand tot Oprit hoofdverkeersweg | 2,5 km | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Afstand tot Podiumkunsten (theater of concertzaal) | 1,7 km | 37 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Restaurant | 0,5 km | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot School voor voortgezet onderwijs | 1,2 km | 37 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Treinstation | 2,1 km | 38 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Vmbo-school | 1,2 km | 40 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Warenhuis | 2,0 km | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Afstand tot Winkel voor overige dagelijkse levensmiddelen | 0,5 km | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Ziekenhuis (exclusief buitenpolikliniek) | 2,6 km | 24 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Ziekenhuis (inclusief buitenpolikliniek) | 2,0 km | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
In de buurt
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Basisscholen binnen 1 km | 1,9 | 5,0 % lager dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Bioscopen binnen 5 km | 1,0 | gelijk aan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Cafes e.d. binnen 1 km | 2,0 | 300 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Grote supermarkten binnen 1 km | 3,1 | 121 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Huisartsenpraktijken binnen 1 km | 0,9 | 25 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Kinderdagverblijven binnen 1 km | 3,6 | 29 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Locaties voor buitenschoolse opvang binnen 1 km | 2,0 | 31 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Musea binnen 5 km | 0,0 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Restaurants binnen 1 km | 11,0 | 134 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Winkels voor overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km | 7,8 | 81 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Ziekenhuizen binnen 5 km | 2,0 | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
Bron: CBS 2025
Veiligheid (26 cijfers)
Diefstal en inbraak bij bedrijven: gedeeld laagste van de 14 wijkenDrugshandel: gedeeld laagste van de 14 wijkenOverlast door zwervers: gedeeld laagste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedreiging | 7 misdrijven | 3 % van Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Burengerucht en relatieproblemen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Diefstal en inbraak bij bedrijven | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Diefstal uit of vanaf voertuigen | 8 misdrijven | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Diefstal van brom-, snor- en fietsen | 18 misdrijven | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Diefstal van motorvoertuigen | 3 misdrijven | 3 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Drugs- en drankoverlast | 0 misdrijven | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Drugshandel | 2 misdrijven | 2 % van Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Geregistreerde misdrijven | 250 misdrijven | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Geregistreerde overlast | 156 meldingen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Inbraken in box, garage en schuur | 4 misdrijven | 11 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Mishandeling | 18 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Openbare dronkenschap | 1 meldingen | 5 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Openlijk geweld tegen personen | 1 misdrijven | 4 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Overvallen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Straatroof | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Vernieling en zaakbeschadiging | 25 misdrijven | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Winkeldiefstal | 9 misdrijven | 3 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Woninginbraken | 9 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
Overlast
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Overlast door Alcohol of drugs | 24 meldingen | 7 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Overlast door Jeugd | 44 meldingen | 7 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Overlast door Verward persoon | 49 meldingen | 6 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Overlast door Zwervers | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
Geluidshinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Geluidshinder Door evenementen | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Geluidshinder Door horeca | 1 meldingen | 8 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Geluidshinder Overig | 37 meldingen | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
Bron: Politie 2025
Gezondheid en leefomgeving (53 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bevolkingsdichtheid | 6.232 per km2 | 61 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Beweegvriendelijke omgeving Buurt Palenstein, indeling 2024 | 78 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Bomen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 21,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Broze ouderen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 32,3 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 59,8 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 53,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Ernstig overgewicht Buurt Palenstein, indeling 2024 | 21,0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Ervaren gezondheid goed Buurt Palenstein, indeling 2024 | 64,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 16 van 17 buurten |
| Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Palenstein, indeling 2024 | 15,5 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Palenstein, indeling 2024 | 8,7 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Palenstein, indeling 2024 | 45 °C | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Grijs oppervlak Buurt Palenstein, indeling 2024 | 57,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Groen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 38,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Hoog risico op angststoornis of depressie (18 tot 65 jaar) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 18,2 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Hoog risico op angststoornis of depressie (65 jaar en ouder) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 5,8 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 48,3 % | 6,1 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 45,8 % | 7,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Laag groen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 16,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Mate van stedelijkheid | 1 | gelijk aan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Motorfietsen van particulieren | 206 motorfietsen | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Omgevingsadressendichtheid | 3.143 per km2 | 21 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Oppervlakte totaal | 97 ha | 3 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Overgewicht Buurt Palenstein, indeling 2024 | 59,2 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Rokers Buurt Palenstein, indeling 2024 | 22,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Palenstein, indeling 2024 | 37,6 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Speeltuinen Buurt Palenstein, indeling 2024 | 10 speeltuinen | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
| Sportfaciliteiten Buurt Palenstein, indeling 2024 | 8 sportfaciliteiten | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Palenstein, indeling 2024 | 1,2 °C | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 21,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Sterk eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 13,3 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Palenstein, indeling 2024 | 15,7 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Veel stress (18 tot 65 jaar) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 31,1 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Veel stress (65 jaar en ouder) Buurt Palenstein, indeling 2024 | 9,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Palenstein, indeling 2024 | 40,9 % | 2,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
Ernstige geluidhinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Palenstein, indeling 2024 | 7,9 % | 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Palenstein, indeling 2024 | 1,1 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Palenstein, indeling 2024 | 1,4 % | 0,1 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Palenstein, indeling 2024 | 7,3 % | 1,4 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0,7 % | 0,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
Slaapverstoring
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Slaapverstoring door Buren Buurt Palenstein, indeling 2024 | 5,5 % | 1,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0,6 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Palenstein, indeling 2024 | 0,8 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Palenstein, indeling 2024 | 3,8 % | 0,8 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
Personenauto's
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personenauto's Op benzine | 1.830 auto's | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Personenauto's Op overige brandstof | 502 auto's | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Personenauto's Per huishouden | 0,8 auto's | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Personenauto's Per km2 | 2.425 per km2 | 44 % hoger dan Zoetermeer | plek 10 van 13 wijken |
| Personenauto's Van particulieren | 2.332 auto's | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
Tevredenheid
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Tevreden met De woning Buurt Palenstein, indeling 2024 | 82,7 % | 5,5 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 16 van 17 buurten |
| Tevreden met De woonomgeving Buurt Palenstein, indeling 2024 | 74,3 % | 12 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 17 van 17 buurten |
| Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Palenstein, indeling 2024 | 81,1 % | 5,8 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 16 van 17 buurten |
Bron: CBS 2026, Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland) 2022–2025, Klimaateffectatlas 2025, RIVM 2020–2024
Buurten
Bronnen
- CBS
14 datasets
- Arbeidsdeelname; wijken en buurten (86258NED), 2024
- Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025
- Gebruik voorzieningen sociaal domein; aantal voorzieningen, wijken (86156NED), 2025
- Jongeren met jeugdzorg en jeugdzorgtrajecten in natura; wijken (86204NED), 2025
- Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2025 (86165NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2026 (86358NED)
- Nabijheid voorzieningen; afstand locatie, wijk- en buurtcijfers 2025 (86270NED)
- Personen met een uitkering; soort uitkering, wijken en buurten 2026 (86328NED)
- Sociaal-economische status; scores per wijk en buurt (86296NED), 2024
- Wmo-cliënten; financieringsvorm, wijken (86157NED), 2025
- Wmo-cliënten; type maatwerkvoorziening, wijken (86158NED), 2025
- Woningen; hoofdverwarmingsinstallaties, wijken en buurten (85677NED), 2022
- Zonnestroom; vermogen zonnepanelen woningen, wijken en buurten (86044NED), 2022
- Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland)
11 datasets
- GEZONDZH_BEWEEGVRIENDELIJKE_OMGEVING, 2024
- GEZONDZH_GEVOELSTEMPERATUUR_BUURT, 2024
- GEZONDZH_GOED_ERVAREN_GEZONDHEID, 2024
- GEZONDZH_OUDEREN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024
- GEZONDZH_OVERGEWICHT_BUURT, 2024
- GEZONDZH_SCHADUW_FIETSWANDELPADEN, 2024
- GEZONDZH_SOCIALE_KWETSBAARHEID_HITTE, 2023
- GEZONDZH_SPEELTUINEN_BUURT, 2025
- GEZONDZH_SPORTFACILITEITEN_BUURT, 2023
- GEZONDZH_STRESS_ROKERS, 2022
- GEZONDZH_VOLWASSENEN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024
- Klimaateffectatlas : bomen per buurt, 2025
- Politie
- RIVM
- RVO : Warmteatlas, Buurt energie-informatie, 2022