Wijk Driemanspolder
Cijfers voor deze wijk, met links naar de 4 buurten van de wijk. Bij elk cijfer staat wat de bron voor heel Zoetermeer publiceert, als de bron dat cijfer kent.
- Aantal inwoners 6.490 personen Zoetermeer: 130.836 personen plek 8 van 14 wijken Bron: CBS 2026
- Woningvoorraad 3.376 woningen Zoetermeer: 58.212 woningen plek 8 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Gemiddelde WOZ-waarde 302 duizend euro Zoetermeer: 375 duizend euro plek 12 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Huurwoningen 46 % Zoetermeer: 44 % plek 6 van 14 wijken Bron: CBS 2025
- Woningen met zonnestroom 10 % Zoetermeer: 31 % plek 11 van 13 wijken Bron: CBS 2025
- Geregistreerde misdrijven 275 misdrijven Zoetermeer: 5.611 misdrijven plek 7 van 14 wijken Bron: Politie 2025
- Afstand tot grote supermarkt 0,7 km Zoetermeer: 0,8 km plek 8 van 14 wijken Bron: CBS 2025
Bij de plekken tellen alleen wijken met minstens 200 inwoners mee.
Opvallend
Hoogste waarden
- Personen met werkloosheidsuitkering (percentage): 1 %, gedeeld 2e hoogste van de 14 wijken
- Aandeel met havo, vwo, mbo2-4: 41,7 %, 4e hoogste van de 13 wijken
- Arbeidsverleden: gepensioneerd: 33,3 %, 4e hoogste van de 13 wijken
Laagste waarden
- Eengezinswoningen: 18 %, 3e laagste van de 14 wijken
- Woningen met zonnestroom: 10 %, gedeeld 2e laagste van de 13 wijken
- Aandeel met hbo, wo: 36,6 %, 5e laagste van de 13 wijken
Cijfers voor de wijk
Bevolking (30 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal inwoners | 6.490 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Geboorten per 1.000 inwoners | 10 per 1.000 inwoners | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Inwoners van 15 jaar tot AOW-leeftijd | 4.080 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Inwoners vanaf 15 jaar | 5.550 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Inwoners vanaf de AOW-leeftijd | 1.470 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Sterfgevallen per 1.000 inwoners | 10 per 1.000 inwoners | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Ongehuwd | 3.235 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Gehuwd | 2.050 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Gescheiden | 860 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| Verweduwd | 355 personen | 6 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Geboorten | 55 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Sterfgevallen | 60 personen | 5 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Herkomst Nederland | 3.735 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Herkomst Europa (buiten Nederland) | 525 personen | 6 % van Zoetermeer | |
| Herkomst buiten Europa | 2.235 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Geboren in Europa (buiten Nederland) | 330 personen | 7 % van Zoetermeer | |
| Geboren buiten Europa | 1.275 personen | 6 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| 0 tot 15 jaar | 915 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| 15 tot 25 jaar | 660 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| 25 tot 45 jaar | 1.825 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| 45 tot 65 jaar | 1.470 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| 65 tot 80 jaar | 1.170 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| 80 jaar of ouder | 450 personen | 8 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Basisonderwijs | 490 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Voortgezet onderwijs | 310 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Mbo | 190 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Hbo | 110 personen | 4 % van Zoetermeer | |
| Wo | 70 personen | 5 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2025–2026
Huishoudens (5 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal huishoudens | 3.350 huishoudens | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Gemiddelde huishoudensgrootte | 1,9 personen | 14 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Eenpersoonshuishoudens | 1.535 huishoudens | 7 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens zonder kinderen | 850 huishoudens | 5 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens met kinderen | 965 huishoudens | 4 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2026
Wonen (16 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Eengezinswoningen | 18 % | 38 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Gemiddelde WOZ-waarde | 302 duizend euro | 19 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Huurwoningen | 46 % | 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Nieuwbouwwoningen | 0 woningen | < 1 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Onbewoonde woningen | 3 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Woningvoorraad | 3.376 woningen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Meer dan tien jaar geleden | 100 % | 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Afgelopen tien jaar | 0 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Koopwoningen | 53 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Huur woningcorporatie | 21 % | 13 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Huur overige verhuurders | 25 % | 15 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Tussenwoningen | 12 % | 28 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Hoekwoningen | 5 % | 7,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Twee-onder-een-kapwoningen | 1 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Vrijstaande woningen | 1 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Meergezinswoningen | 82 % | 38 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Energie (34 cijfers)
Aardgasverbruik hoekwoningen: hoogste van de 12 wijkenAardgasverbruik vrijstaande woningen: hoogste van de 12 wijkenAardgasverbruik tussenwoningen: 2e hoogste van de 12 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 862 kg per inwoner | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Elektriciteitsteruglevering per woning | 230 kWh | 69 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 1.048 kWp | 2 % van Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Woningen met zonnestroom | 10 % | 21 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 13 wijken |
| Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 281 installaties | 2 % van Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
Aardgasverbruik
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aardgasverbruik Appartementen | 710 m3 | 27 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Hoekwoningen | 1.050 m3 | 28 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 12 wijken |
| Aardgasverbruik Huurwoningen | 720 m3 | 18 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Koopwoningen | 780 m3 | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Per woning | 750 m3 | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Aardgasverbruik Tussenwoningen | 860 m3 | 28 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 12 wijken |
| Aardgasverbruik Twee-onder-een-kapwoningen | 1.010 m3 | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 11 wijken |
| Aardgasverbruik Vrijstaande woningen | 1.760 m3 | 52 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 12 wijken |
Elektriciteitslevering
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitslevering Appartementen | 2.230 kWh | 10 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Hoekwoningen | 2.940 kWh | gelijk aan Zoetermeer | plek 5 van 12 wijken |
| Elektriciteitslevering Huurwoningen | 2.220 kWh | 3,7 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Koopwoningen | 2.460 kWh | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Per woning | 2.350 kWh | 7,1 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Elektriciteitslevering Tussenwoningen | 2.690 kWh | gelijk aan Zoetermeer | plek 5 van 12 wijken |
| Elektriciteitslevering Twee-onder-een-kapwoningen | 3.970 kWh | gelijk aan Zoetermeer | plek 4 van 11 wijken |
| Elektriciteitslevering Vrijstaande woningen | 4.060 kWh | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 12 wijken |
Hoofdverwarming
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 56 % | 43 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 42 % | 33 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 16 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 2 % | 1,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 17 buurten |
| Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Aardgasvrij | 2 % | 10 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Aardgas | 96 % | 14 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Elektrisch verwarmd | 4 % | 9,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2022–2025, RVO 2022
Inkomen en werk (55 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedrijfsvestigingen | 685 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Gemiddeld inkomen per inkomensontvanger Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 40,4 duizend euro | 5,6 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 16 buurten |
| Gemiddeld inkomen per inwoner Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 33,8 duizend euro | 2,6 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 16 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen van huishoudens Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 38,8 duizend euro | 4,7 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 buurten |
| Huishoudens met hoogste 20% inkomen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 10,6 % | 10 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Huishoudens met laagste 40% inkomen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 40,8 % | 6,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Inkomensontvangers Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 5.300 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Mediaan vermogen van huishoudens Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 85,4 duizend euro | 32 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Particuliere huishoudens (sociaal-economische status) | 3.300 huishoudens | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Personen in armoede Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 3,3 % | 0,5 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Personen tot 25% boven de armoedegrens Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 9,2 % | 2,3 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Werkzame beroepsbevolking Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 3.290 personen | 5 % van Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
Financiële welvaart
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Financiële welvaart: 1e tot en met 40e percentielgroep | 40,7 % | 2,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: 41e tot en met 80e percentielgroep | 48,1 % | 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: 81e tot en met 100e percentielgroep | 11,1 % | 7,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
| Financiële welvaart: Gemiddelde percentielgroep | 47,7 | 7,0 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
Gestandaardiseerd inkomen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Gestandaardiseerd inkomen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 37,0 % | 1,8 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 48,6 % | 4,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 14,3 % | 6,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
| Gestandaardiseerd inkomen: Gemiddelde percentielgroep | 50,5 | 5,1 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
Vermogen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Vermogen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 43,2 % | 2,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 13 wijken |
| Vermogen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 45,4 % | 1,5 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 13 wijken |
| Vermogen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 11,4 % | 3,7 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Vermogen: Gemiddelde percentielgroep | 45,4 | 6,8 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 13 wijken |
Arbeidsverleden
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet voortdurend werkzaam | 10,1 % | 0,3 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet werkzaam | 5,3 % | 0,7 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar voortdurend werkzaam | 51,4 % | 2,9 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Arbeidsverleden: Gepensioneerd | 33,3 % | 4,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
Netto arbeidsparticipatie
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Netto arbeidsparticipatie Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 70 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 15 tot 25 jaar Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 71 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 7 van 16 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 25 tot 45 jaar Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 86 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 9 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie 45 tot 75 jaar Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 56 % | 4,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie Mannen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 75 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Netto arbeidsparticipatie Vrouwen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 64 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
Opleidingsniveau
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aandeel met Basisonderwijs, vmbo, mbo1 | 21,7 % | 2,3 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 13 wijken |
| Aandeel met Havo, vwo, mbo2-4 | 41,7 % | 2,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Aandeel met Hbo, wo | 36,6 % | 4,4 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
Personen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personen met AOW-uitkering (percentage) | 26 % | 3,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Personen met Arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage) | 5 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Personen met Bijstandsuitkering (percentage) | 3 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Personen met Hoogste 20% inkomen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 17,8 % | 4,1 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Personen met Laagste 40% inkomen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 35,2 % | 1,3 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Personen met Werkloosheidsuitkering (percentage) | 1 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Landbouw, bosbouw, visserij | 5 vestigingen | 5 % van Zoetermeer | |
| Nijverheid en energie | 115 vestigingen | 5 % van Zoetermeer | |
| Handel en horeca | 95 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | |
| Vervoer, informatie, communicatie | 60 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | |
| Financiële diensten, onroerend goed | 20 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | |
| Zakelijke dienstverlening | 150 vestigingen | 4 % van Zoetermeer | |
| Overheid, onderwijs, zorg | 160 vestigingen | 5 % van Zoetermeer | |
| Cultuur, recreatie, overig | 80 vestigingen | 5 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Bijstand | 180 personen | 6 % van Zoetermeer | |
| Arbeidsongeschiktheid | 270 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Werkloosheid | 60 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| AOW | 1.460 personen | 6 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2024–2026
Zorg en welzijn (21 cijfers)
Jongeren met jeugdhulp met verblijf: gedeeld laagste van de 11 wijkenWmo-cliënten met zowel een pgb als zorg in natura: gedeeld laagste van de 11 wijkenWmo-cliënten met hulp bij het huishouden per 1.000 inwoners: 3e hoogste van de 11 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Cliënten met voorzieningen in het sociaal domein | 920 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Cliënten sociaal domein per 1.000 inwoners | 142 per 1.000 inwoners | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Huishoudens met voorzieningen in het sociaal domein | 770 huishoudens | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Huishoudens sociaal domein per 1.000 huishoudens | 228 per 1.000 huishoudens | gelijk aan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Percentage jongeren met jeugdzorg in natura Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 11,7 % | 2,3 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Wmo-cliënten Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 525 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Wmo-cliënten per 1.000 inwoners Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 81 per 1.000 inwoners | 29 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
Wmo-cliënten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Wmo-cliënten met Hulp bij het huishouden per 1.000 inwoners | 43 per 1.000 inwoners | 30 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Hulpmiddelen en diensten per 1.000 inwoners | 53 per 1.000 inwoners | 26 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Ondersteuning thuis per 1.000 inwoners | 5 per 1.000 inwoners | 67 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 10 wijken |
| Wmo-cliënten met Overige maatwerkvoorzieningen per 1.000 inwoners | 12 per 1.000 inwoners | 20 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 12 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend een persoonsgebonden budget (pgb) | 10 personen | 10 % van Zoetermeer | plek 3 van 6 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend een persoonsgebonden budget (pgb) per 1.000 inwoners | 1 per 1.000 inwoners | gelijk aan Zoetermeer | plek 1 van 6 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend zorg in natura | 505 personen | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 13 wijken |
| Wmo-cliënten met Uitsluitend zorg in natura per 1.000 inwoners | 78 per 1.000 inwoners | 26 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 13 wijken |
| Wmo-cliënten met Zowel een pgb als zorg in natura | 10 personen | 3 % van Zoetermeer | plek 9 van 11 wijken |
| Wmo-cliënten met Zowel een pgb als zorg in natura per 1.000 inwoners | 2 per 1.000 inwoners | gelijk aan Zoetermeer | plek 6 van 11 wijken |
Jongeren
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Jongeren met Jeugdbescherming | 15 jongeren | 6 % van Zoetermeer | plek 5 van 8 wijken |
| Jongeren met Jeugdhulp met verblijf | 10 jongeren | 3 % van Zoetermeer | plek 10 van 11 wijken |
| Jongeren met Jeugdhulp zonder verblijf | 175 jongeren | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 11 wijken |
| Jongeren met Jeugdzorg in natura Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 165 jongeren | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
Bron: CBS 2024–2025
Voorzieningen (38 cijfers)
Afstand tot binnenzwembad: laagste van de 14 wijkenAfstand tot school voor voortgezet onderwijs: laagste van de 14 wijkenAfstand tot vmbo-school: laagste van de 14 wijken
Afstand tot
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Afstand tot Apotheek | 0,8 km | 11 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Basisschool | 0,6 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Afstand tot Belangrijk overstapstation | 13,7 km | 4,2 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Bibliotheek | 1,7 km | 5,6 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Binnenzwembad | 1,0 km | 68 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 14 wijken |
| Afstand tot Bioscoop | 1,8 km | 38 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Brandweerkazerne | 1,5 km | 35 % lager dan Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Afstand tot Buitenschoolse opvang | 0,6 km | 20 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Afstand tot Cafe e.d. | 0,7 km | 61 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Cafetaria e.d. | 0,7 km | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Afstand tot Grote supermarkt | 0,7 km | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Havo/vwo-school | 2,3 km | 4,5 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Afstand tot Hotel e.d. | 1,3 km | 58 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Afstand tot Huisartsenpost | 3,0 km | 12 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Huisartsenpraktijk | 0,8 km | 11 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Kinderdagverblijf | 0,6 km | 20 % hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Afstand tot Museum | 11,2 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Afstand tot Oprit hoofdverkeersweg | 2,0 km | 9,1 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot Podiumkunsten (theater of concertzaal) | 1,6 km | 41 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Afstand tot Restaurant | 0,5 km | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Afstand tot School voor voortgezet onderwijs | 0,6 km | 68 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 14 wijken |
| Afstand tot Treinstation | 1,6 km | 53 % lager dan Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Afstand tot Vmbo-school | 0,6 km | 70 % lager dan Zoetermeer | plek 14 van 14 wijken |
| Afstand tot Warenhuis | 1,2 km | 33 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Afstand tot Winkel voor overige dagelijkse levensmiddelen | 0,7 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Ziekenhuis (exclusief buitenpolikliniek) | 3,0 km | 12 % lager dan Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Afstand tot Ziekenhuis (inclusief buitenpolikliniek) | 1,8 km | 36 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
In de buurt
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Basisscholen binnen 1 km | 2,8 | 40 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Bioscopen binnen 5 km | 1,0 | gelijk aan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Cafes e.d. binnen 1 km | 1,2 | 140 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Grote supermarkten binnen 1 km | 0,8 | 43 % lager dan Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Huisartsenpraktijken binnen 1 km | 1,9 | 58 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Kinderdagverblijven binnen 1 km | 3,6 | 29 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Locaties voor buitenschoolse opvang binnen 1 km | 1,9 | 34 % lager dan Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
| Musea binnen 5 km | 0,0 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Restaurants binnen 1 km | 10,5 | 123 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Winkels voor overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km | 3,9 | 9,3 % lager dan Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Ziekenhuizen binnen 5 km | 2,0 | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
Bron: CBS 2025
Veiligheid (26 cijfers)
Overlast door zwervers: 3e hoogste van de 14 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedreiging | 11 misdrijven | 5 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Burengerucht en relatieproblemen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Diefstal en inbraak bij bedrijven | 1 misdrijven | 2 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Diefstal uit of vanaf voertuigen | 12 misdrijven | 7 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Diefstal van brom-, snor- en fietsen | 13 misdrijven | 3 % van Zoetermeer | plek 13 van 14 wijken |
| Diefstal van motorvoertuigen | 6 misdrijven | 6 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Drugs- en drankoverlast | 0 misdrijven | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 14 wijken |
| Drugshandel | 12 misdrijven | 9 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Geregistreerde misdrijven | 275 misdrijven | 5 % van Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Geregistreerde overlast | 112 meldingen | 4 % van Zoetermeer | plek 10 van 14 wijken |
| Inbraken in box, garage en schuur | 3 misdrijven | 8 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Mishandeling | 15 misdrijven | 5 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Openbare dronkenschap | 1 meldingen | 5 % van Zoetermeer | plek 5 van 14 wijken |
| Openlijk geweld tegen personen | 1 misdrijven | 4 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Overvallen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Straatroof | 2 misdrijven | 8 % van Zoetermeer | plek 4 van 14 wijken |
| Vernieling en zaakbeschadiging | 23 misdrijven | 5 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Winkeldiefstal | 4 misdrijven | 1 % van Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Woninginbraken | 3 misdrijven | 2 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
Overlast
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Overlast door Alcohol of drugs | 18 meldingen | 6 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Overlast door Jeugd | 14 meldingen | 2 % van Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Overlast door Verward persoon | 51 meldingen | 6 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Overlast door Zwervers | 11 meldingen | 11 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
Geluidshinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Geluidshinder Door evenementen | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 3 van 14 wijken |
| Geluidshinder Door horeca | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 6 van 14 wijken |
| Geluidshinder Overig | 17 meldingen | 3 % van Zoetermeer | plek 11 van 14 wijken |
Bron: Politie 2025
Gezondheid en leefomgeving (53 cijfers)
Bevolkingsdichtheid: 2e hoogste van de 14 wijkenOmgevingsadressendichtheid: 2e hoogste van de 14 wijkenPersonenauto's per km2: 2e hoogste van de 13 wijken
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bevolkingsdichtheid | 8.313 per km2 | 115 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Beweegvriendelijke omgeving Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 83 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Bomen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 30,2 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Broze ouderen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 30,6 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 56,0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 52,6 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Ernstig overgewicht Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 19,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Ervaren gezondheid goed Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 68,0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 15,7 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 8,8 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 44 °C | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Grijs oppervlak Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 49,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Groen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 47,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 3 van 17 buurten |
| Hoog risico op angststoornis of depressie (18 tot 65 jaar) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 14,4 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Hoog risico op angststoornis of depressie (65 jaar en ouder) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 5,0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 45,4 % | 9,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
| Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 46,4 % | 6,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 14 van 17 buurten |
| Laag groen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 17,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 10 van 17 buurten |
| Mate van stedelijkheid | 1 | gelijk aan Zoetermeer | plek 7 van 14 wijken |
| Motorfietsen van particulieren | 221 motorfietsen | 5 % van Zoetermeer | plek 9 van 14 wijken |
| Omgevingsadressendichtheid | 3.520 per km2 | 36 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 14 wijken |
| Oppervlakte totaal | 79 ha | 2 % van Zoetermeer | plek 12 van 14 wijken |
| Overgewicht Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 57,5 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Rokers Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 19,3 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 50,2 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Speeltuinen Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 9 speeltuinen | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Sportfaciliteiten Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 3 sportfaciliteiten | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 1,2 °C | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 9 van 17 buurten |
| Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 18,6 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Sterk eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 13,0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 4 van 17 buurten |
| Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 16,5 µg/m3 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Veel stress (18 tot 65 jaar) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 28,0 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Veel stress (65 jaar en ouder) Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 8,7 % | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 6 van 17 buurten |
| Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 39,9 % | 3,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 15 van 17 buurten |
Ernstige geluidhinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 6,5 % | 0,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0,8 % | 0,2 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 1,2 % | 0,3 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 17 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 8,6 % | 2,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
| Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0,6 % | 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
Slaapverstoring
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Slaapverstoring door Buren Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 4,7 % | 0,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0,4 % | 0,1 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 0,7 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 8 van 17 buurten |
| Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 4,2 % | 1,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 17 buurten |
Personenauto's
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personenauto's Op benzine | 2.264 auto's | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Personenauto's Op overige brandstof | 557 auto's | 4 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
| Personenauto's Per huishouden | 0,8 auto's | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 9 van 13 wijken |
| Personenauto's Per km2 | 3.612 per km2 | 115 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 13 wijken |
| Personenauto's Van particulieren | 2.821 auto's | 5 % van Zoetermeer | plek 8 van 14 wijken |
Tevredenheid
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Tevreden met De woning Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 84,5 % | 3,7 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 13 van 17 buurten |
| Tevreden met De woonomgeving Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 83,2 % | 2,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 12 van 17 buurten |
| Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Driemanspolder, indeling 2024 | 86,8 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 11 van 17 buurten |
Bron: CBS 2026, Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland) 2022–2025, Klimaateffectatlas 2025, RIVM 2020–2024
Buurten
Bronnen
- CBS
14 datasets
- Arbeidsdeelname; wijken en buurten (86258NED), 2024
- Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025
- Gebruik voorzieningen sociaal domein; aantal voorzieningen, wijken (86156NED), 2025
- Jongeren met jeugdzorg en jeugdzorgtrajecten in natura; wijken (86204NED), 2025
- Kerncijfers wijken en buurten 2024 (85984NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2025 (86165NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2026 (86358NED)
- Nabijheid voorzieningen; afstand locatie, wijk- en buurtcijfers 2025 (86270NED)
- Personen met een uitkering; soort uitkering, wijken en buurten 2026 (86328NED)
- Sociaal-economische status; scores per wijk en buurt (86296NED), 2024
- Wmo-cliënten; financieringsvorm, wijken (86157NED), 2025
- Wmo-cliënten; type maatwerkvoorziening, wijken (86158NED), 2025
- Woningen; hoofdverwarmingsinstallaties, wijken en buurten (85677NED), 2022
- Zonnestroom; vermogen zonnepanelen woningen, wijken en buurten (86044NED), 2022
- Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland)
11 datasets
- GEZONDZH_BEWEEGVRIENDELIJKE_OMGEVING, 2024
- GEZONDZH_GEVOELSTEMPERATUUR_BUURT, 2024
- GEZONDZH_GOED_ERVAREN_GEZONDHEID, 2024
- GEZONDZH_OUDEREN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024
- GEZONDZH_OVERGEWICHT_BUURT, 2024
- GEZONDZH_SCHADUW_FIETSWANDELPADEN, 2024
- GEZONDZH_SOCIALE_KWETSBAARHEID_HITTE, 2023
- GEZONDZH_SPEELTUINEN_BUURT, 2025
- GEZONDZH_SPORTFACILITEITEN_BUURT, 2023
- GEZONDZH_STRESS_ROKERS, 2022
- GEZONDZH_VOLWASSENEN_MENTALE_GESTELDHEID, 2024
- Klimaateffectatlas : bomen per buurt, 2025
- Politie
- RIVM
- RVO : Warmteatlas, Buurt energie-informatie, 2022