Zoetermeer.Nu

Wijk Bedrijventerreinen

Cijfers voor deze wijk, met links naar de 8 buurten van de wijk. Bij elk cijfer staat wat de bron voor heel Zoetermeer publiceert, als de bron dat cijfer kent.

Opvallend

Hoogste waarden

Laagste waarden

Cijfers voor de wijk

Bevolking (30 cijfers)

Inwoners vanaf de AOW-leeftijd: gedeeld laagste van de 14 wijkenSterfgevallen per 1.000 inwoners: laagste van de 14 wijken
Cijfers voor bevolking
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Aantal inwoners 695 personen < 1 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Geboorten per 1.000 inwoners 10 per 1.000 inwoners 11 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Inwoners van 15 jaar tot AOW-leeftijd 630 personen < 1 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Inwoners vanaf 15 jaar 650 personen < 1 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Inwoners vanaf de AOW-leeftijd 20 personen < 1 % van Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Sterfgevallen per 1.000 inwoners 0 per 1.000 inwoners 100 % lager dan Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Burgerlijke staat
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Ongehuwd 470 personen < 1 % van Zoetermeer
Gehuwd 205 personen < 1 % van Zoetermeer
Gescheiden 15 personen < 1 % van Zoetermeer
Verweduwd 0 personen < 1 % van Zoetermeer
Geboorten en sterfgevallen
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Geboorten 5 personen < 1 % van Zoetermeer
Sterfgevallen 0 personen < 1 % van Zoetermeer
Geslacht
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Mannen 575 personen < 1 % van Zoetermeer
Vrouwen 115 personen < 1 % van Zoetermeer
Herkomst en geboorteland
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Herkomst Nederland 85 personen < 1 % van Zoetermeer
Herkomst Europa (buiten Nederland) 10 personen < 1 % van Zoetermeer
Herkomst buiten Europa 600 personen 1 % van Zoetermeer
Geboren in Europa (buiten Nederland) 5 personen < 1 % van Zoetermeer
Geboren buiten Europa 595 personen 3 % van Zoetermeer
Leeftijd
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
0 tot 15 jaar 45 personen < 1 % van Zoetermeer
15 tot 25 jaar 185 personen 1 % van Zoetermeer
25 tot 45 jaar 320 personen < 1 % van Zoetermeer
45 tot 65 jaar 120 personen < 1 % van Zoetermeer
65 tot 80 jaar 20 personen < 1 % van Zoetermeer
80 jaar of ouder 5 personen < 1 % van Zoetermeer
Leerlingen en studenten
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Basisonderwijs 20 personen < 1 % van Zoetermeer
Voortgezet onderwijs 40 personen < 1 % van Zoetermeer
Mbo 10 personen < 1 % van Zoetermeer
Hbo 10 personen < 1 % van Zoetermeer
Wo 0 personen < 1 % van Zoetermeer

Bron: CBS 2025–2026

Huishoudens (5 cijfers)

Aantal huishoudens: laagste van de 14 wijkenGemiddelde huishoudensgrootte: 3e hoogste van de 14 wijken
Cijfers voor huishoudens
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Aantal huishoudens 40 huishoudens < 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Gemiddelde huishoudensgrootte 2,3 personen 4,5 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Huishoudens
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Eenpersoonshuishoudens 15 huishoudens < 1 % van Zoetermeer
Huishoudens zonder kinderen 15 huishoudens < 1 % van Zoetermeer
Huishoudens met kinderen 10 huishoudens < 1 % van Zoetermeer

Bron: CBS 2026

Wonen (16 cijfers)

Onbewoonde woningen: hoogste van de 14 wijkenWoningvoorraad: laagste van de 14 wijkenGemiddelde WOZ-waarde: 3e hoogste van de 14 wijken
Cijfers voor wonen
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Eengezinswoningen 55 % gelijk aan Zoetermeer plek 7 van 14 wijken
Gemiddelde WOZ-waarde 474 duizend euro 26 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Huurwoningen 34 % 10 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 10 van 14 wijken
Nieuwbouwwoningen 0 woningen < 1 % van Zoetermeer plek 6 van 14 wijken
Onbewoonde woningen 24 % 21 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Woningvoorraad 29 woningen < 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Bouwjaar van woningen
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Meer dan tien jaar geleden 100 % 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer
Afgelopen tien jaar 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer
Eigendom van woningen
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Koopwoningen 66 % 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer
Huur woningcorporatie 0 % 34 procentpunt lager dan Zoetermeer
Huur overige verhuurders 34 % 24 procentpunt hoger dan Zoetermeer
Woningtype
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Tussenwoningen 10 % 30 procentpunt lager dan Zoetermeer
Hoekwoningen 7 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer
Twee-onder-een-kapwoningen 7 % 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer
Vrijstaande woningen 31 % 29 procentpunt hoger dan Zoetermeer
Meergezinswoningen 45 % 1,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer

Bron: CBS 2025

Energie (75 cijfers)

Aardgasverbruik appartementen: 2e hoogste van de 14 wijkenAardgasverbruik huurwoningen: 2e hoogste van de 14 wijkenAardgasverbruik koopwoningen: 2e hoogste van de 14 wijken
Cijfers voor energie
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 931 kg per inwoner geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 1.310 kg per inwoner geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 751 kg per inwoner geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 6 van 17 buurten
CO2-uitstoot door aardgas per inwoner Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 1.062 kg per inwoner geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Elektriciteitsteruglevering per woning 650 kWh 12 % lager dan Zoetermeer plek 7 van 14 wijken
Vermogen zonnepanelen bij woningen Wijk Industriegebied, indeling 2024 458 kWp < 1 % van Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 68 kWp < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 76 kWp < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 257 kWp < 1 % van Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Vermogen zonnepanelen bij woningen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 58 kWp < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Zonnestroominstallaties bij woningen Wijk Industriegebied, indeling 2024 97 installaties < 1 % van Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 15 installaties < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 12 installaties < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 58 installaties < 1 % van Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Zonnestroominstallaties bij woningen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 12 installaties < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)

Aardgasverbruik

Energie: Aardgasverbruik
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Aardgasverbruik Appartementen 1.360 m3 143 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Aardgasverbruik Huurwoningen 1.020 m3 67 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Aardgasverbruik Koopwoningen 1.170 m3 67 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Aardgasverbruik Per woning 1.110 m3 68 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Aardgasverbruik Vrijstaande woningen 1.000 m3 14 % lager dan Zoetermeer plek 11 van 12 wijken

Elektriciteitslevering

Energie: Elektriciteitslevering
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Elektriciteitslevering Appartementen 2.820 kWh 40 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Elektriciteitslevering Huurwoningen 2.320 kWh 8,4 % hoger dan Zoetermeer plek 4 van 14 wijken
Elektriciteitslevering Koopwoningen 3.620 kWh 28 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Elektriciteitslevering Per woning 3.120 kWh 23 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Elektriciteitslevering Vrijstaande woningen 4.080 kWh 13 % lager dan Zoetermeer plek 7 van 12 wijken

Hoofdverwarming

Energie: Hoofdverwarming
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Wijk Industriegebied, indeling 2024 1 % 12 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 6 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 2 % 11 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % 13 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 % 13 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 13 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Blokverwarming Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 % 13 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Wijk Industriegebied, indeling 2024 88 % 13 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 5 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 95 % 20 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 79 % 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 88 % 13 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 8 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Een individuele cv-ketel Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 90 % 15 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Wijk Industriegebied, indeling 2024 6 % 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 2 % 1,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 18 % 17 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 3 % 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Een onbekend type installatie Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 5 % 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Wijk Industriegebied, indeling 2024 1 % 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 5 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 % 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 3 % gelijk aan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 2 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 6 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met hoog gasverbruik Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 % 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Wijk Industriegebied, indeling 2024 1 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming met laag gasverbruik Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Wijk Industriegebied, indeling 2024 3 % gelijk aan Zoetermeer plek 4 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 % 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 8 % 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Elektrische verwarming zonder gasverbruik Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 5 % 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Wijk Industriegebied, indeling 2024 3 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 4 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 % 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 8 % gelijk aan Zoetermeer plek 5 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Geen gasverbruik (exclusief onbekend) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 5 % 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Wijk Industriegebied, indeling 2024 0 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 2 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met hoog gasverbruik Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Wijk Industriegebied, indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming met laag gasverbruik Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Wijk Industriegebied, indeling 2024 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 3 van 9 wijken
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 5 van 17 buurten
Woningen met hoofdverwarming: Stadsverwarming zonder gasverbruik Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)

Bron: CBS 2022–2025, RVO 2022

Inkomen en werk (61 cijfers)

Particuliere huishoudens (sociaal-economische status): laagste van de 14 wijkenPersonen met arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage): laagste van de 14 wijkenPersonen met werkloosheidsuitkering (percentage): gedeeld laagste van de 14 wijken
Cijfers voor inkomen en werk
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Bedrijfsvestigingen 1.210 vestigingen 8 % van Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Huishoudens met hoogste 20% inkomen Wijk Industriegebied, indeling 2024 30,4 % 9,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 3 van 9 wijken
Huishoudens met hoogste 20% inkomen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 30,9 % 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Huishoudens met laagste 40% inkomen Wijk Industriegebied, indeling 2024 20,0 % 15 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Huishoudens met laagste 40% inkomen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 16,0 % 19 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Inkomensontvangers Wijk Industriegebied, indeling 2024 800 personen < 1 % van Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Inkomensontvangers Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 100 personen < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Inkomensontvangers Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 100 personen < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Inkomensontvangers Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 500 personen < 1 % van Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Inkomensontvangers Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 100 personen < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Mediaan vermogen van huishoudens Wijk Industriegebied, indeling 2024 178,1 duizend euro 43 % hoger dan Zoetermeer plek 5 van 9 wijken
Mediaan vermogen van huishoudens Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 161,9 duizend euro 30 % hoger dan Zoetermeer plek 8 van 17 buurten
Particuliere huishoudens (sociaal-economische status) 0 huishoudens < 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Personen in armoede Wijk Industriegebied, indeling 2024 2,5 % 0,3 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 4 van 9 wijken
Personen in armoede Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 3,4 % 0,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen in armoede Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 2,8 % gelijk aan Zoetermeer plek 7 van 17 buurten
Personen in armoede Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 1,4 % 1,4 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen tot 25% boven de armoedegrens Wijk Industriegebied, indeling 2024 1,4 % 5,5 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Personen tot 25% boven de armoedegrens Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 2,0 % 4,9 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen tot 25% boven de armoedegrens Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 1,3 % 5,6 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Personen tot 25% boven de armoedegrens Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 1,4 % 5,5 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Werkzame beroepsbevolking Wijk Industriegebied, indeling 2024 710 personen 1 % van Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Werkzame beroepsbevolking Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 80 personen < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Werkzame beroepsbevolking Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 60 personen < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Werkzame beroepsbevolking Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 380 personen < 1 % van Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Werkzame beroepsbevolking Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 190 personen < 1 % van Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)

Netto arbeidsparticipatie

Inkomen en werk: Netto arbeidsparticipatie
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Netto arbeidsparticipatie Wijk Industriegebied, indeling 2024 82 % 12 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 9 wijken
Netto arbeidsparticipatie Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 84 % 14 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Netto arbeidsparticipatie Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 84 % 14 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Netto arbeidsparticipatie 25 tot 45 jaar Wijk Industriegebied, indeling 2024 94 % 9,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 8 wijken
Netto arbeidsparticipatie 25 tot 45 jaar Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 95 % 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Netto arbeidsparticipatie 45 tot 75 jaar Wijk Industriegebied, indeling 2024 70 % 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 9 wijken
Netto arbeidsparticipatie 45 tot 75 jaar Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 66 % 6,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Netto arbeidsparticipatie Mannen Wijk Industriegebied, indeling 2024 84 % 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 9 wijken
Netto arbeidsparticipatie Mannen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 87 % 13 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Netto arbeidsparticipatie Vrouwen Wijk Industriegebied, indeling 2024 80 % 14 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 9 wijken
Netto arbeidsparticipatie Vrouwen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 82 % 16 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten

Personen

Inkomen en werk: Personen
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Personen met AOW-uitkering (percentage) 3 % 20 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Personen met Arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage) 0 % 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Personen met Bijstandsuitkering (percentage) 1 % 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 10 van 14 wijken
Personen met Hoogste 20% inkomen Wijk Industriegebied, indeling 2024 31,5 % 9,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 9 wijken
Personen met Hoogste 20% inkomen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 19,7 % 2,2 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen met Hoogste 20% inkomen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 36,5 % 15 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Personen met Hoogste 20% inkomen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 23,3 % 1,4 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen met Laagste 40% inkomen Wijk Industriegebied, indeling 2024 25,5 % 11 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 9 van 9 wijken
Personen met Laagste 40% inkomen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 45,1 % 8,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen met Laagste 40% inkomen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 20,0 % 17 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Personen met Laagste 40% inkomen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 20,9 % 16 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Personen met Werkloosheidsuitkering (percentage) 0 % 1,0 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Bedrijfsvestigingen per sector
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Landbouw, bosbouw, visserij 0 vestigingen < 1 % van Zoetermeer
Nijverheid en energie 235 vestigingen 11 % van Zoetermeer
Handel en horeca 415 vestigingen 17 % van Zoetermeer
Vervoer, informatie, communicatie 115 vestigingen 8 % van Zoetermeer
Financiële diensten, onroerend goed 60 vestigingen 13 % van Zoetermeer
Zakelijke dienstverlening 230 vestigingen 6 % van Zoetermeer
Overheid, onderwijs, zorg 65 vestigingen 2 % van Zoetermeer
Cultuur, recreatie, overig 85 vestigingen 6 % van Zoetermeer
Uitkeringen
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Bijstand 0 personen < 1 % van Zoetermeer
Arbeidsongeschiktheid 0 personen < 1 % van Zoetermeer
Werkloosheid 0 personen < 1 % van Zoetermeer
AOW 20 personen < 1 % van Zoetermeer

Bron: CBS 2024–2026

Zorg en welzijn (12 cijfers)

Cliënten sociaal domein per 1.000 inwoners: hoogste van de 14 wijkenHuishoudens sociaal domein per 1.000 huishoudens: hoogste van de 14 wijken
Cijfers voor zorg en welzijn
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Cliënten met voorzieningen in het sociaal domein 175 personen 1 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Cliënten sociaal domein per 1.000 inwoners 355 per 1.000 inwoners 180 % hoger dan Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Huishoudens met voorzieningen in het sociaal domein 100 huishoudens < 1 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Huishoudens sociaal domein per 1.000 huishoudens 535 per 1.000 huishoudens 134 % hoger dan Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Jongeren met jeugdzorg in natura Wijk Industriegebied, indeling 2024 25 jongeren < 1 % van Zoetermeer plek 8 van 9 wijken
Jongeren met jeugdzorg in natura Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 15 jongeren < 1 % van Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Percentage jongeren met jeugdzorg in natura Wijk Industriegebied, indeling 2024 7,7 % 6,3 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 9 van 9 wijken
Percentage jongeren met jeugdzorg in natura Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 5,9 % 8,1 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Wmo-cliënten Wijk Industriegebied, indeling 2024 15 personen < 1 % van Zoetermeer plek 8 van 8 wijken
Wmo-cliënten Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 10 personen < 1 % van Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Wmo-cliënten per 1.000 inwoners Wijk Industriegebied, indeling 2024 13 per 1.000 inwoners 79 % lager dan Zoetermeer plek 8 van 8 wijken
Wmo-cliënten per 1.000 inwoners Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 9 per 1.000 inwoners 86 % lager dan Zoetermeer plek 17 van 17 buurten

Bron: CBS 2024–2025

Voorzieningen (38 cijfers)

Basisscholen binnen 1 km: laagste van de 14 wijkenGrote supermarkten binnen 1 km: laagste van de 14 wijkenHuisartsenpraktijken binnen 1 km: gedeeld laagste van de 14 wijken

Afstand tot

Voorzieningen: Afstand tot
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Afstand tot Apotheek 1,1 km 22 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Afstand tot Basisschool 1,3 km 117 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Afstand tot Belangrijk overstapstation 15,1 km 5,6 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Afstand tot Bibliotheek 2,6 km 44 % hoger dan Zoetermeer plek 4 van 14 wijken
Afstand tot Binnenzwembad 1,9 km 39 % lager dan Zoetermeer plek 10 van 14 wijken
Afstand tot Bioscoop 2,4 km 17 % lager dan Zoetermeer plek 6 van 14 wijken
Afstand tot Brandweerkazerne 2,2 km 4,3 % lager dan Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Afstand tot Buitenschoolse opvang 0,9 km 80 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Afstand tot Cafe e.d. 1,2 km 33 % lager dan Zoetermeer plek 8 van 14 wijken
Afstand tot Cafetaria e.d. 0,7 km 13 % lager dan Zoetermeer plek 6 van 14 wijken
Afstand tot Grote supermarkt 1,2 km 50 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Afstand tot Havo/vwo-school 2,5 km 14 % hoger dan Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Afstand tot Hotel e.d. 2,8 km 9,7 % lager dan Zoetermeer plek 8 van 14 wijken
Afstand tot Huisartsenpost 3,6 km 5,9 % hoger dan Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Afstand tot Huisartsenpraktijk 1,5 km 67 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Afstand tot Kinderdagverblijf 0,8 km 60 % hoger dan Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Afstand tot Museum 12,5 km 9,6 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Afstand tot Oprit hoofdverkeersweg 2,7 km 23 % hoger dan Zoetermeer plek 4 van 14 wijken
Afstand tot Podiumkunsten (theater of concertzaal) 2,6 km 3,7 % lager dan Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Afstand tot Restaurant 0,6 km 14 % lager dan Zoetermeer plek 9 van 14 wijken
Afstand tot School voor voortgezet onderwijs 1,3 km 32 % lager dan Zoetermeer plek 8 van 14 wijken
Afstand tot Treinstation 1,9 km 44 % lager dan Zoetermeer plek 11 van 14 wijken
Afstand tot Vmbo-school 1,3 km 35 % lager dan Zoetermeer plek 9 van 14 wijken
Afstand tot Warenhuis 2,4 km 33 % hoger dan Zoetermeer plek 4 van 14 wijken
Afstand tot Winkel voor overige dagelijkse levensmiddelen 0,7 km gelijk aan Zoetermeer plek 8 van 14 wijken
Afstand tot Ziekenhuis (exclusief buitenpolikliniek) 3,6 km 5,9 % hoger dan Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Afstand tot Ziekenhuis (inclusief buitenpolikliniek) 2,9 km 3,6 % hoger dan Zoetermeer plek 4 van 14 wijken

In de buurt

Voorzieningen: In de buurt
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Basisscholen binnen 1 km 0,0 100 % lager dan Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Bioscopen binnen 5 km 1,0 gelijk aan Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Cafes e.d. binnen 1 km 0,1 80 % lager dan Zoetermeer plek 7 van 14 wijken
Grote supermarkten binnen 1 km 0,0 100 % lager dan Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Huisartsenpraktijken binnen 1 km 0,0 100 % lager dan Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Kinderdagverblijven binnen 1 km 2,6 7,1 % lager dan Zoetermeer plek 6 van 14 wijken
Locaties voor buitenschoolse opvang binnen 1 km 0,9 69 % lager dan Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Musea binnen 5 km 0,0 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Restaurants binnen 1 km 1,5 68 % lager dan Zoetermeer plek 10 van 14 wijken
Winkels voor overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km 2,6 40 % lager dan Zoetermeer plek 10 van 14 wijken
Ziekenhuizen binnen 5 km 2,0 11 % hoger dan Zoetermeer plek 1 van 14 wijken

Bron: CBS 2025

Veiligheid (26 cijfers)

Geregistreerde overlast: laagste van de 14 wijkenOverlast door jeugd: laagste van de 14 wijkenOvervallen: gedeeld hoogste van de 14 wijken
Cijfers voor veiligheid
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Bedreiging 15 misdrijven 7 % van Zoetermeer plek 7 van 14 wijken
Burengerucht en relatieproblemen 0 misdrijven < 1 % van Zoetermeer plek 4 van 14 wijken
Diefstal en inbraak bij bedrijven 7 misdrijven 14 % van Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Diefstal uit of vanaf voertuigen 11 misdrijven 7 % van Zoetermeer plek 6 van 14 wijken
Diefstal van brom-, snor- en fietsen 20 misdrijven 5 % van Zoetermeer plek 7 van 14 wijken
Diefstal van motorvoertuigen 5 misdrijven 5 % van Zoetermeer plek 8 van 14 wijken
Drugs- en drankoverlast 0 misdrijven geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Drugshandel 14 misdrijven 11 % van Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Geregistreerde misdrijven 254 misdrijven 5 % van Zoetermeer plek 9 van 14 wijken
Geregistreerde overlast 32 meldingen 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Inbraken in box, garage en schuur 1 misdrijven 3 % van Zoetermeer plek 9 van 14 wijken
Mishandeling 11 misdrijven 4 % van Zoetermeer plek 11 van 14 wijken
Openbare dronkenschap 1 meldingen 5 % van Zoetermeer plek 5 van 14 wijken
Openlijk geweld tegen personen 1 misdrijven 4 % van Zoetermeer plek 8 van 14 wijken
Overvallen 1 misdrijven 33 % van Zoetermeer plek 1 van 14 wijken
Straatroof 0 misdrijven < 1 % van Zoetermeer plek 11 van 14 wijken
Vernieling en zaakbeschadiging 12 misdrijven 2 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Winkeldiefstal 2 misdrijven < 1 % van Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Woninginbraken 0 misdrijven < 1 % van Zoetermeer plek 13 van 14 wijken

Overlast

Veiligheid: Overlast
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Overlast door Alcohol of drugs 11 meldingen 3 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Overlast door Jeugd 2 meldingen < 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Overlast door Verward persoon 15 meldingen 2 % van Zoetermeer plek 12 van 14 wijken
Overlast door Zwervers 1 meldingen 1 % van Zoetermeer plek 11 van 14 wijken

Geluidshinder

Veiligheid: Geluidshinder
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Geluidshinder Door evenementen 0 meldingen < 1 % van Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Geluidshinder Door horeca 0 meldingen < 1 % van Zoetermeer plek 6 van 14 wijken
Geluidshinder Overig 2 meldingen < 1 % van Zoetermeer plek 13 van 14 wijken

Bron: Politie 2025

Gezondheid en leefomgeving (163 cijfers)

Personenauto's op benzine: laagste van de 14 wijkenPersonenauto's van particulieren: laagste van de 14 wijkenMate van stedelijkheid: 2e hoogste van de 14 wijken
Cijfers voor gezondheid en leefomgeving
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Bevolkingsdichtheid 215 per km2 94 % lager dan Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Beweegvriendelijke omgeving Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 69 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Beweegvriendelijke omgeving Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 84 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Beweegvriendelijke omgeving Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 70 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 16 van 17 buurten
Beweegvriendelijke omgeving Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 64 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Bomen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 29,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Bomen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 8,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Bomen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 15,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 10 van 17 buurten
Bomen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 14,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Broze ouderen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 21,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Broze ouderen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 12,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Broze ouderen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 20,7 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Broze ouderen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 18,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 39,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 41,1 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 40,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 40,7 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 44,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 15 van 17 buurten
Eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 36,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstig overgewicht Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 14,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstig overgewicht Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 16,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 16 van 17 buurten
Ernstig overgewicht Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 15,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ervaren gezondheid goed Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 78,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ervaren gezondheid goed Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 79,1 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Ervaren gezondheid goed Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 80,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 15,7 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 15,7 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 15,6 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 4 van 17 buurten
Fijn stof (PM10) in de lucht Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 15,4 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 8,7 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 8,8 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 8,7 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 5 van 17 buurten
Fijn stof (PM2,5) in de lucht Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 8,6 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 44 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 47 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 46 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Gevoelstemperatuur bij hitte Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 46 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Grijs oppervlak Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 54,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Grijs oppervlak Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 71,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Grijs oppervlak Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 64,7 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 5 van 17 buurten
Grijs oppervlak Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 64,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Groen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 44,8 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Groen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 23,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Groen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 32,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 12 van 17 buurten
Groen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 32,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Hoog risico op angststoornis of depressie (18 tot 65 jaar) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 8,8 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Hoog risico op angststoornis of depressie (18 tot 65 jaar) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 8,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Hoog risico op angststoornis of depressie (18 tot 65 jaar) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 9,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Hoog risico op angststoornis of depressie (65 jaar en ouder) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 3,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Hoog risico op angststoornis of depressie (65 jaar en ouder) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 3,7 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 15 van 17 buurten
Hoog risico op angststoornis of depressie (65 jaar en ouder) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 2,8 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 60,1 % 5,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.053 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 71,8 % 17 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Kan zich binnen goed verkoelen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 75,2 % 21 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 66,4 % 13 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.052 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 61,5 % 8,5 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Kan zich buiten goed verkoelen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 61,6 % 8,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Laag groen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 15,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Laag groen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 14,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Laag groen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 17,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 11 van 17 buurten
Laag groen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 18,0 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Mate van stedelijkheid 3 200 % hoger dan Zoetermeer plek 2 van 14 wijken
Motorfietsen van particulieren 18 motorfietsen < 1 % van Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Omgevingsadressendichtheid 1.448 per km2 44 % lager dan Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Oppervlakte totaal 328 ha 9 % van Zoetermeer plek 3 van 14 wijken
Overgewicht Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 50,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Overgewicht Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 52,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 16 van 17 buurten
Overgewicht Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 50,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Rokers Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 13,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Rokers Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 13,8 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Rokers Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 18,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 8 van 17 buurten
Rokers Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 19,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 46,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 32,4 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 23,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 16 van 17 buurten
Schaduw op fiets- en wandelpaden Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 16,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Speeltuinen Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 speeltuinen geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Speeltuinen Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 0 speeltuinen geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Speeltuinen Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 speeltuinen geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Speeltuinen Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0 speeltuinen geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sportfaciliteiten Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0 sportfaciliteiten geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sportfaciliteiten Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 2 sportfaciliteiten geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sportfaciliteiten Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0 sportfaciliteiten geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Sportfaciliteiten Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 1 sportfaciliteiten geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 1,2 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 1,6 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 1,3 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Stedelijk hitte-eiland effect Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 1,2 °C geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 9,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 11,5 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Sterk eenzaam (18 tot 65 jaar) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 10,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sterk eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 7,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Sterk eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 9,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 10 van 17 buurten
Sterk eenzaam (65 jaar en ouder) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 6,3 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 18,8 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 17,3 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 17,6 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Stikstofdioxide (NO2) in de lucht Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 15,8 µg/m3 geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Veel stress (18 tot 65 jaar) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 21,2 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Veel stress (18 tot 65 jaar) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 25,1 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 11 van 17 buurten
Veel stress (18 tot 65 jaar) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 26,9 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Veel stress (65 jaar en ouder) Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 6,6 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Veel stress (65 jaar en ouder) Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 7,7 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer plek 14 van 17 buurten
Veel stress (65 jaar en ouder) Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 7,7 % geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 53,1 % 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.042 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 45,1 % 2,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Voldoet aan de beweegrichtlijn Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 47,5 % 4,4 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)

Ernstige geluidhinder

Gezondheid en leefomgeving: Ernstige geluidhinder
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 3,6 % 2,3 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.005 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 3,7 % 2,2 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 17 van 17 buurten
Ernstige geluidhinder door Buren Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 3,5 % 2,4 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 1,0 % gelijk aan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.000 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0,9 % 0,1 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 7 van 17 buurten
Ernstige geluidhinder door Treinverkeer Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0,8 % 0,2 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 1,3 % 0,2 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.001 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 1,5 % gelijk aan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Ernstige geluidhinder door Vliegverkeer Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 2,7 % 1,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 14,8 % 8,9 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.005 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 8,0 % 2,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 4 van 17 buurten
Ernstige geluidhinder door Wegverkeer Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 8,6 % 2,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 1,2 % 0,7 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.000 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0,8 % 0,3 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 17 buurten
Ernstige geluidhinder door Windturbines Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0,6 % 0,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)

Slaapverstoring

Gezondheid en leefomgeving: Slaapverstoring
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Slaapverstoring door Buren Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 2,1 % 1,7 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Buren Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.003 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Buren Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 2,9 % 0,9 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 11 van 17 buurten
Slaapverstoring door Buren Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 2,4 % 1,4 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0,4 % 0,1 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.000 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 0,4 % 0,1 procentpunt lager dan Zoetermeer plek 8 van 17 buurten
Slaapverstoring door Treinverkeer Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 0,4 % 0,1 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 0,7 % gelijk aan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.000 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 1,1 % 0,4 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 1 van 17 buurten
Slaapverstoring door Vliegverkeer Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 1,7 % 1,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 8,5 % 5,5 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.002 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 4,0 % 1,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 3 van 17 buurten
Slaapverstoring door Wegverkeer Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 4,3 % 1,3 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)

Personenauto's

Gezondheid en leefomgeving: Personenauto's
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Personenauto's Op benzine 100 auto's < 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken
Personenauto's Op overige brandstof 25 auto's < 1 % van Zoetermeer plek 13 van 14 wijken
Personenauto's Van particulieren 125 auto's < 1 % van Zoetermeer plek 14 van 14 wijken

Tevredenheid

Gezondheid en leefomgeving: Tevredenheid
Cijfer Waarde Vergeleken met Zoetermeer Spreiding
Tevreden met De woning Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 92,6 % 4,4 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met De woning Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.087 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met De woning Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 92,7 % 4,5 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 17 buurten
Tevreden met De woning Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 93,3 % 5,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met De woonomgeving Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 89,0 % 3,2 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met De woonomgeving Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.085 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met De woonomgeving Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 91,2 % 5,4 procentpunt hoger dan Zoetermeer plek 2 van 17 buurten
Tevreden met De woonomgeving Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 89,4 % 3,6 procentpunt hoger dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Hoornerhage c.a., indeling 2024 87,4 % gelijk aan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Lansinghage c.a., indeling 2024 -9.999,0 % 10.086 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Rokkehage c.a., indeling 2024 85,2 % gelijk aan Zoetermeer plek 12 van 17 buurten
Tevreden met Het groen in de buurt Buurt Zoeterhage c.a., indeling 2024 83,4 % 3,5 procentpunt lager dan Zoetermeer geen plek (minder dan 200 inwoners)
Oppervlakte
Onderdeel Verdeling Waarde Vergeleken met Zoetermeer
Land 323 ha 10 % van Zoetermeer
Water 5 ha 2 % van Zoetermeer

Bron: CBS 2026, Gezond Zuid-Holland (Provincie Zuid-Holland) 2022–2025, Klimaateffectatlas 2025, RIVM 2020–2024

Buurten

Bronnen

Naar boven