Buurt Stromenbuurt-Noordwest
Cijfers voor deze buurt in wijk Oosterheem. Bij elk cijfer staat wat de bron voor heel Zoetermeer publiceert, als de bron dat cijfer kent.
- Aantal inwoners 425 personen Zoetermeer: 130.836 personen plek 103 van 110 buurten Bron: CBS 2026
- Woningvoorraad 140 woningen Zoetermeer: 58.212 woningen plek 106 van 110 buurten Bron: CBS 2025
- Gemiddelde WOZ-waarde 866 duizend euro Zoetermeer: 375 duizend euro plek 2 van 107 buurten Bron: CBS 2025
- Huurwoningen 2 % Zoetermeer: 44 % plek 100 van 108 buurten Bron: CBS 2025
- Woningen met zonnestroom 79 % Zoetermeer: 31 % plek 2 van 108 buurten Bron: CBS 2025
- Geregistreerde misdrijven 2 misdrijven Zoetermeer: 5.611 misdrijven plek 110 van 110 buurten Bron: Politie 2025
- Afstand tot grote supermarkt 0,8 km Zoetermeer: 0,8 km plek 38 van 110 buurten Bron: CBS 2025
Bij de plekken tellen alleen buurten met minstens 200 inwoners mee.
Bevolking (30 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal inwoners | 425 personen | < 1 % van Zoetermeer | plek 103 van 110 buurten |
| Geboorten per 1.000 inwoners | 0 per 1.000 inwoners | 100 % lager dan Zoetermeer | plek 103 van 110 buurten |
| Inwoners van 15 jaar tot AOW-leeftijd | 320 personen | < 1 % van Zoetermeer | plek 97 van 110 buurten |
| Inwoners vanaf 15 jaar | 370 personen | < 1 % van Zoetermeer | plek 102 van 110 buurten |
| Inwoners vanaf de AOW-leeftijd | 50 personen | < 1 % van Zoetermeer | plek 104 van 110 buurten |
| Sterfgevallen per 1.000 inwoners | 0 per 1.000 inwoners | 100 % lager dan Zoetermeer | plek 98 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Ongehuwd | 185 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Gehuwd | 215 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Gescheiden | 20 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Verweduwd | 0 personen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Geboorten | 0 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Sterfgevallen | 0 personen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Herkomst Nederland | 315 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Herkomst Europa (buiten Nederland) | 20 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Herkomst buiten Europa | 90 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Geboren in Europa (buiten Nederland) | 10 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Geboren buiten Europa | 50 personen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| 0 tot 15 jaar | 60 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| 15 tot 25 jaar | 90 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| 25 tot 45 jaar | 45 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| 45 tot 65 jaar | 175 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| 65 tot 80 jaar | 60 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| 80 jaar of ouder | 5 personen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Basisonderwijs | 30 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Voortgezet onderwijs | 50 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Mbo | 10 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Hbo | 20 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Wo | 20 personen | 2 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2025–2026
Huishoudens (5 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal huishoudens | 140 huishoudens | < 1 % van Zoetermeer | plek 107 van 110 buurten |
| Gemiddelde huishoudensgrootte | 3,0 personen | 36 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Eenpersoonshuishoudens | 10 huishoudens | < 1 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens zonder kinderen | 50 huishoudens | < 1 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens met kinderen | 80 huishoudens | < 1 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2026
Wonen (16 cijfers)
Gemiddelde WOZ-waarde: 2e hoogste van de 107 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Eengezinswoningen | 100 % | 44 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 108 buurten |
| Gemiddelde WOZ-waarde | 866 duizend euro | 131 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
| Huurwoningen | 2 % | 42 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 100 van 108 buurten |
| Nieuwbouwwoningen | 0 woningen | < 1 % van Zoetermeer | plek 9 van 110 buurten |
| Onbewoonde woningen | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 94 van 108 buurten |
| Woningvoorraad | 140 woningen | < 1 % van Zoetermeer | plek 106 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Meer dan tien jaar geleden | 100 % | 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Afgelopen tien jaar | 0 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Koopwoningen | 98 % | 42 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Huur woningcorporatie | 0 % | 34 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Huur overige verhuurders | 2 % | 8,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Tussenwoningen | 4 % | 36 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Hoekwoningen | 7 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Twee-onder-een-kapwoningen | 30 % | 28 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Vrijstaande woningen | 59 % | 57 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Meergezinswoningen | 0 % | 44 procentpunt lager dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Energie (17 cijfers)
Elektriciteitsteruglevering per woning: hoogste van de 108 buurtenAardgasverbruik koopwoningen: 2e hoogste van de 105 buurtenAardgasverbruik per woning: 2e hoogste van de 107 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitsteruglevering per woning | 3.330 kWh | 350 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 108 buurten |
| Woningen met zonnestroom | 79 % | 48 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 108 buurten |
Aardgasverbruik
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aardgasverbruik Hoekwoningen | 1.040 m3 | 27 % hoger dan Zoetermeer | plek 14 van 90 buurten |
| Aardgasverbruik Koopwoningen | 1.150 m3 | 64 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 105 buurten |
| Aardgasverbruik Per woning | 1.140 m3 | 73 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
| Aardgasverbruik Tussenwoningen | 820 m3 | 22 % hoger dan Zoetermeer | plek 22 van 92 buurten |
| Aardgasverbruik Twee-onder-een-kapwoningen | 890 m3 | gelijk aan Zoetermeer | plek 28 van 41 buurten |
| Aardgasverbruik Vrijstaande woningen | 1.300 m3 | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 20 van 47 buurten |
Elektriciteitslevering
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitslevering Hoekwoningen | 3.960 kWh | 33 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 90 buurten |
| Elektriciteitslevering Koopwoningen | 4.970 kWh | 76 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 106 buurten |
| Elektriciteitslevering Per woning | 4.980 kWh | 97 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 108 buurten |
| Elektriciteitslevering Tussenwoningen | 3.170 kWh | 16 % hoger dan Zoetermeer | plek 14 van 92 buurten |
| Elektriciteitslevering Twee-onder-een-kapwoningen | 4.670 kWh | 18 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 41 buurten |
| Elektriciteitslevering Vrijstaande woningen | 5.360 kWh | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 47 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Aardgasvrij | 3 % | 9,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Aardgas | 79 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Elektrisch verwarmd | 21 % | 8,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Inkomen en werk (37 cijfers)
Aandeel met basisonderwijs, vmbo, mbo1: laagste van de 107 buurtenAandeel met havo, vwo, mbo2-4: laagste van de 107 buurtenAandeel met hbo, wo: hoogste van de 107 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedrijfsvestigingen | 70 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 85 van 110 buurten |
| Particuliere huishoudens (sociaal-economische status) | 100 huishoudens | < 1 % van Zoetermeer | plek 106 van 110 buurten |
Financiële welvaart
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Financiële welvaart: 1e tot en met 40e percentielgroep | 2,8 % | 35 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 107 van 107 buurten |
| Financiële welvaart: 41e tot en met 80e percentielgroep | 11,3 % | 33 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 105 van 107 buurten |
| Financiële welvaart: 81e tot en met 100e percentielgroep | 85,9 % | 68 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
| Financiële welvaart: Gemiddelde percentielgroep | 87,9 | 71 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
Gestandaardiseerd inkomen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Gestandaardiseerd inkomen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 6,3 % | 29 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 107 van 107 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 23,2 % | 21 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 102 van 107 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 70,4 % | 50 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 107 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen: Gemiddelde percentielgroep | 82,7 | 55 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 107 buurten |
Vermogen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Vermogen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 4,9 % | 36 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 102 van 107 buurten |
| Vermogen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 21,8 % | 22 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 93 van 107 buurten |
| Vermogen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 73,2 % | 58 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
| Vermogen: Gemiddelde percentielgroep | 83,6 | 72 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
Arbeidsverleden
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet voortdurend werkzaam | 2,8 % | 7,6 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 104 van 107 buurten |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet werkzaam | 0,0 % | 6,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 104 van 107 buurten |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar voortdurend werkzaam | 83,1 % | 29 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 107 buurten |
| Arbeidsverleden: Gepensioneerd | 14,1 % | 15 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 95 van 107 buurten |
Opleidingsniveau
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aandeel met Basisonderwijs, vmbo, mbo1 | 3,7 % | 16 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 107 van 107 buurten |
| Aandeel met Havo, vwo, mbo2-4 | 14,7 % | 25 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 107 van 107 buurten |
| Aandeel met Hbo, wo | 81,6 % | 41 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 107 buurten |
Personen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personen met AOW-uitkering (percentage) | 12 % | 11 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 96 van 110 buurten |
| Personen met Arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage) | 3 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 80 van 110 buurten |
| Personen met Bijstandsuitkering (percentage) | 0 % | 3,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 83 van 110 buurten |
| Personen met Werkloosheidsuitkering (percentage) | 1 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 22 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Landbouw, bosbouw, visserij | 0 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Nijverheid en energie | 5 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Handel en horeca | 10 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Vervoer, informatie, communicatie | 5 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Financiële diensten, onroerend goed | 10 vestigingen | 2 % van Zoetermeer | |
| Zakelijke dienstverlening | 25 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Overheid, onderwijs, zorg | 10 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Cultuur, recreatie, overig | 5 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Bijstand | 0 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Arbeidsongeschiktheid | 10 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Werkloosheid | 0 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| AOW | 50 personen | < 1 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2024–2026
Voorzieningen (38 cijfers)
Afstand tot binnenzwembad: 3e hoogste van de 110 buurtenAfstand tot bioscoop: 3e hoogste van de 110 buurtenAfstand tot podiumkunsten (theater of concertzaal): 3e hoogste van de 110 buurten
Afstand tot
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Afstand tot Apotheek | 0,9 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 50 van 110 buurten |
| Afstand tot Basisschool | 1,1 km | 83 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 110 buurten |
| Afstand tot Belangrijk overstapstation | 16,2 km | 13 % hoger dan Zoetermeer | plek 9 van 110 buurten |
| Afstand tot Bibliotheek | 0,8 km | 56 % lager dan Zoetermeer | plek 95 van 110 buurten |
| Afstand tot Binnenzwembad | 5,8 km | 87 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 110 buurten |
| Afstand tot Bioscoop | 5,0 km | 72 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 110 buurten |
| Afstand tot Brandweerkazerne | 2,4 km | 4,3 % hoger dan Zoetermeer | plek 35 van 110 buurten |
| Afstand tot Buitenschoolse opvang | 0,9 km | 80 % hoger dan Zoetermeer | plek 16 van 110 buurten |
| Afstand tot Cafe e.d. | 3,8 km | 111 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 110 buurten |
| Afstand tot Cafetaria e.d. | 0,9 km | 12 % hoger dan Zoetermeer | plek 31 van 110 buurten |
| Afstand tot Grote supermarkt | 0,8 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 38 van 110 buurten |
| Afstand tot Havo/vwo-school | 3,9 km | 77 % hoger dan Zoetermeer | plek 10 van 110 buurten |
| Afstand tot Hotel e.d. | 5,2 km | 68 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 110 buurten |
| Afstand tot Huisartsenpost | 4,8 km | 41 % hoger dan Zoetermeer | plek 14 van 110 buurten |
| Afstand tot Huisartsenpraktijk | 0,9 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 46 van 110 buurten |
| Afstand tot Kinderdagverblijf | 0,9 km | 80 % hoger dan Zoetermeer | plek 10 van 110 buurten |
| Afstand tot Museum | 12,0 km | 5,3 % hoger dan Zoetermeer | plek 33 van 110 buurten |
| Afstand tot Oprit hoofdverkeersweg | 2,9 km | 32 % hoger dan Zoetermeer | plek 21 van 110 buurten |
| Afstand tot Podiumkunsten (theater of concertzaal) | 5,2 km | 93 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 110 buurten |
| Afstand tot Restaurant | 0,8 km | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 29 van 110 buurten |
| Afstand tot School voor voortgezet onderwijs | 3,9 km | 105 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 110 buurten |
| Afstand tot Treinstation | 5,8 km | 71 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 110 buurten |
| Afstand tot Vmbo-school | 3,9 km | 95 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 110 buurten |
| Afstand tot Warenhuis | 0,9 km | 50 % lager dan Zoetermeer | plek 93 van 110 buurten |
| Afstand tot Winkel voor overige dagelijkse levensmiddelen | 0,8 km | 14 % hoger dan Zoetermeer | plek 34 van 110 buurten |
| Afstand tot Ziekenhuis (exclusief buitenpolikliniek) | 4,8 km | 41 % hoger dan Zoetermeer | plek 14 van 110 buurten |
| Afstand tot Ziekenhuis (inclusief buitenpolikliniek) | 4,8 km | 71 % hoger dan Zoetermeer | plek 5 van 110 buurten |
In de buurt
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Basisscholen binnen 1 km | 0,7 | 65 % lager dan Zoetermeer | plek 96 van 110 buurten |
| Bioscopen binnen 5 km | 0,6 | 40 % lager dan Zoetermeer | plek 107 van 110 buurten |
| Cafes e.d. binnen 1 km | 0,0 | 100 % lager dan Zoetermeer | plek 43 van 110 buurten |
| Grote supermarkten binnen 1 km | 3,1 | 121 % hoger dan Zoetermeer | plek 9 van 110 buurten |
| Huisartsenpraktijken binnen 1 km | 3,4 | 183 % hoger dan Zoetermeer | plek 8 van 110 buurten |
| Kinderdagverblijven binnen 1 km | 1,3 | 54 % lager dan Zoetermeer | plek 93 van 110 buurten |
| Locaties voor buitenschoolse opvang binnen 1 km | 2,2 | 24 % lager dan Zoetermeer | plek 67 van 110 buurten |
| Musea binnen 5 km | 0,0 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Restaurants binnen 1 km | 4,4 | 6,4 % lager dan Zoetermeer | plek 27 van 110 buurten |
| Winkels voor overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km | 6,3 | 47 % hoger dan Zoetermeer | plek 32 van 110 buurten |
| Ziekenhuizen binnen 5 km | 0,9 | 50 % lager dan Zoetermeer | plek 106 van 110 buurten |
Bron: CBS 2025
Veiligheid (26 cijfers)
Geregistreerde misdrijven: laagste van de 110 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedreiging | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 71 van 110 buurten |
| Burengerucht en relatieproblemen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 110 buurten |
| Diefstal en inbraak bij bedrijven | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 17 van 110 buurten |
| Diefstal uit of vanaf voertuigen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 67 van 110 buurten |
| Diefstal van brom-, snor- en fietsen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 88 van 110 buurten |
| Diefstal van motorvoertuigen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 55 van 110 buurten |
| Drugs- en drankoverlast | 0 misdrijven | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Drugshandel | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 40 van 110 buurten |
| Geregistreerde misdrijven | 2 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 110 van 110 buurten |
| Geregistreerde overlast | 1 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 107 van 110 buurten |
| Inbraken in box, garage en schuur | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 26 van 110 buurten |
| Mishandeling | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 87 van 110 buurten |
| Openbare dronkenschap | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 14 van 110 buurten |
| Openlijk geweld tegen personen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 20 van 110 buurten |
| Overvallen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 2 van 110 buurten |
| Straatroof | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 18 van 110 buurten |
| Vernieling en zaakbeschadiging | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 104 van 110 buurten |
| Winkeldiefstal | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 15 van 110 buurten |
| Woninginbraken | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 68 van 110 buurten |
Overlast
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Overlast door Alcohol of drugs | 1 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 57 van 110 buurten |
| Overlast door Jeugd | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 92 van 110 buurten |
| Overlast door Verward persoon | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 104 van 110 buurten |
| Overlast door Zwervers | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 36 van 110 buurten |
Geluidshinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Geluidshinder Door evenementen | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 2 van 110 buurten |
| Geluidshinder Door horeca | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 5 van 110 buurten |
| Geluidshinder Overig | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 95 van 110 buurten |
Bron: Politie 2025
Gezondheid en leefomgeving (12 cijfers)
Personenauto's per huishouden: 3e hoogste van de 109 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bevolkingsdichtheid | 4.068 per km2 | 5,3 % hoger dan Zoetermeer | plek 103 van 110 buurten |
| Mate van stedelijkheid | 2 | 100 % hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 110 buurten |
| Motorfietsen van particulieren | 16 motorfietsen | < 1 % van Zoetermeer | plek 88 van 104 buurten |
| Omgevingsadressendichtheid | 1.850 per km2 | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 89 van 110 buurten |
| Oppervlakte totaal | 11 ha | < 1 % van Zoetermeer | plek 75 van 110 buurten |
Personenauto's
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personenauto's Op benzine | 124 auto's | < 1 % van Zoetermeer | plek 101 van 109 buurten |
| Personenauto's Op overige brandstof | 91 auto's | < 1 % van Zoetermeer | plek 70 van 109 buurten |
| Personenauto's Per huishouden | 1,5 auto's | 50 % hoger dan Zoetermeer | plek 3 van 109 buurten |
| Personenauto's Per km2 | 2.053 per km2 | 22 % hoger dan Zoetermeer | plek 99 van 109 buurten |
| Personenauto's Van particulieren | 215 auto's | < 1 % van Zoetermeer | plek 97 van 109 buurten |
Bron: CBS 2026
Bronnen
- CBS
6 datasets
- Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025
- Kerncijfers wijken en buurten 2025 (86165NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2026 (86358NED)
- Nabijheid voorzieningen; afstand locatie, wijk- en buurtcijfers 2025 (86270NED)
- Personen met een uitkering; soort uitkering, wijken en buurten 2026 (86328NED)
- Sociaal-economische status; scores per wijk en buurt (86296NED), 2024
- Politie