Buurt Bossenbuurt hoog-Oost
Cijfers voor deze buurt in wijk Meerzicht. Bij elk cijfer staat wat de bron voor heel Zoetermeer publiceert, als de bron dat cijfer kent.
- Aantal inwoners 1.895 personen Zoetermeer: 130.836 personen plek 15 van 110 buurten Bron: CBS 2026
- Woningvoorraad 916 woningen Zoetermeer: 58.212 woningen plek 12 van 110 buurten Bron: CBS 2025
- Gemiddelde WOZ-waarde 234 duizend euro Zoetermeer: 375 duizend euro plek 102 van 107 buurten Bron: CBS 2025
- Huurwoningen 73 % Zoetermeer: 44 % plek 17 van 108 buurten Bron: CBS 2025
- Woningen met zonnestroom 0 % Zoetermeer: 31 % plek 97 van 108 buurten Bron: CBS 2025
- Geregistreerde misdrijven 66 misdrijven Zoetermeer: 5.611 misdrijven plek 18 van 110 buurten Bron: Politie 2025
- Afstand tot grote supermarkt 1,3 km Zoetermeer: 0,8 km plek 11 van 110 buurten Bron: CBS 2025
Bij de plekken tellen alleen buurten met minstens 200 inwoners mee.
Bevolking (30 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal inwoners | 1.895 personen | 1 % van Zoetermeer | plek 15 van 110 buurten |
| Geboorten per 1.000 inwoners | 5 per 1.000 inwoners | 44 % lager dan Zoetermeer | plek 69 van 110 buurten |
| Inwoners van 15 jaar tot AOW-leeftijd | 1.230 personen | 1 % van Zoetermeer | plek 14 van 110 buurten |
| Inwoners vanaf 15 jaar | 1.510 personen | 1 % van Zoetermeer | plek 16 van 110 buurten |
| Inwoners vanaf de AOW-leeftijd | 290 personen | 1 % van Zoetermeer | plek 30 van 110 buurten |
| Sterfgevallen per 1.000 inwoners | 10 per 1.000 inwoners | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 19 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Ongehuwd | 1.070 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| Gehuwd | 435 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Gescheiden | 315 personen | 3 % van Zoetermeer | |
| Verweduwd | 80 personen | 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Geboorten | 15 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| Sterfgevallen | 10 personen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Herkomst Nederland | 790 personen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Herkomst Europa (buiten Nederland) | 125 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| Herkomst buiten Europa | 975 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| Geboren in Europa (buiten Nederland) | 75 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| Geboren buiten Europa | 585 personen | 3 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| 0 tot 15 jaar | 375 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| 15 tot 25 jaar | 235 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| 25 tot 45 jaar | 515 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| 45 tot 65 jaar | 445 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| 65 tot 80 jaar | 275 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| 80 jaar of ouder | 55 personen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Basisonderwijs | 220 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| Voortgezet onderwijs | 110 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| Mbo | 90 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| Hbo | 30 personen | 1 % van Zoetermeer | |
| Wo | 10 personen | < 1 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2025–2026
Huishoudens (5 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aantal huishoudens | 925 huishoudens | 2 % van Zoetermeer | plek 11 van 110 buurten |
| Gemiddelde huishoudensgrootte | 2,0 personen | 9,1 % lager dan Zoetermeer | plek 80 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Eenpersoonshuishoudens | 425 huishoudens | 2 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens zonder kinderen | 145 huishoudens | < 1 % van Zoetermeer | |
| Huishoudens met kinderen | 350 huishoudens | 2 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2026
Wonen (16 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Eengezinswoningen | 0 % | 56 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 96 van 108 buurten |
| Gemiddelde WOZ-waarde | 234 duizend euro | 38 % lager dan Zoetermeer | plek 102 van 107 buurten |
| Huurwoningen | 73 % | 29 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 17 van 108 buurten |
| Nieuwbouwwoningen | 0 woningen | < 1 % van Zoetermeer | plek 9 van 110 buurten |
| Onbewoonde woningen | 1 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 52 van 108 buurten |
| Woningvoorraad | 916 woningen | 2 % van Zoetermeer | plek 12 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Meer dan tien jaar geleden | 100 % | 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Afgelopen tien jaar | 0 % | 5,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Koopwoningen | 27 % | 29 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Huur woningcorporatie | 65 % | 31 procentpunt hoger dan Zoetermeer | |
| Huur overige verhuurders | 8 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Tussenwoningen | 0 % | 40 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Hoekwoningen | 0 % | 12 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Twee-onder-een-kapwoningen | 0 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Vrijstaande woningen | 0 % | 2,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Meergezinswoningen | 100 % | 56 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Energie (13 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitsteruglevering per woning | 0 kWh | 100 % lager dan Zoetermeer | plek 98 van 108 buurten |
| Woningen met zonnestroom | 0 % | 31 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 97 van 108 buurten |
Aardgasverbruik
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aardgasverbruik Appartementen | 720 m3 | 29 % hoger dan Zoetermeer | plek 16 van 96 buurten |
| Aardgasverbruik Huurwoningen | 700 m3 | 15 % hoger dan Zoetermeer | plek 46 van 99 buurten |
| Aardgasverbruik Koopwoningen | 780 m3 | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 40 van 105 buurten |
| Aardgasverbruik Per woning | 720 m3 | 9,1 % hoger dan Zoetermeer | plek 56 van 107 buurten |
Elektriciteitslevering
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Elektriciteitslevering Appartementen | 2.290 kWh | 13 % hoger dan Zoetermeer | plek 19 van 97 buurten |
| Elektriciteitslevering Huurwoningen | 2.230 kWh | 4,2 % hoger dan Zoetermeer | plek 38 van 100 buurten |
| Elektriciteitslevering Koopwoningen | 2.450 kWh | 13 % lager dan Zoetermeer | plek 86 van 106 buurten |
| Elektriciteitslevering Per woning | 2.290 kWh | 9,5 % lager dan Zoetermeer | plek 80 van 108 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Aardgasvrij | 0 % | 12 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Aardgas | 27 % | 55 procentpunt lager dan Zoetermeer | |
| Elektrisch verwarmd | 73 % | 60 procentpunt hoger dan Zoetermeer |
Bron: CBS 2025
Inkomen en werk (37 cijfers)
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedrijfsvestigingen | 135 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 40 van 110 buurten |
| Particuliere huishoudens (sociaal-economische status) | 900 huishoudens | 2 % van Zoetermeer | plek 10 van 110 buurten |
Financiële welvaart
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Financiële welvaart: 1e tot en met 40e percentielgroep | 68,6 % | 31 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 13 van 107 buurten |
| Financiële welvaart: 41e tot en met 80e percentielgroep | 29,3 % | 15 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 91 van 107 buurten |
| Financiële welvaart: 81e tot en met 100e percentielgroep | 2,1 % | 16 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 95 van 107 buurten |
| Financiële welvaart: Gemiddelde percentielgroep | 31,2 | 39 % lager dan Zoetermeer | plek 97 van 107 buurten |
Gestandaardiseerd inkomen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Gestandaardiseerd inkomen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 61,6 % | 26 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 13 van 107 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 33,3 % | 11 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 93 van 107 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 5,1 % | 15 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 95 van 107 buurten |
| Gestandaardiseerd inkomen: Gemiddelde percentielgroep | 35,8 | 33 % lager dan Zoetermeer | plek 96 van 107 buurten |
Vermogen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Vermogen: 1e tot en met 40e percentielgroep | 71,3 % | 30 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 16 van 107 buurten |
| Vermogen: 41e tot en met 80e percentielgroep | 27,9 % | 16 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 85 van 107 buurten |
| Vermogen: 81e tot en met 100e percentielgroep | 0,7 % | 14 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 100 van 107 buurten |
| Vermogen: Gemiddelde percentielgroep | 30,5 | 37 % lager dan Zoetermeer | plek 90 van 107 buurten |
Arbeidsverleden
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet voortdurend werkzaam | 15,4 % | 5,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 17 van 107 buurten |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar niet werkzaam | 16,3 % | 10 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 10 van 107 buurten |
| Arbeidsverleden: Afgelopen 4 jaar voortdurend werkzaam | 44,5 % | 9,8 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 81 van 107 buurten |
| Arbeidsverleden: Gepensioneerd | 23,9 % | 5,3 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 70 van 107 buurten |
Opleidingsniveau
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Aandeel met Basisonderwijs, vmbo, mbo1 | 36,3 % | 17 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 7 van 107 buurten |
| Aandeel met Havo, vwo, mbo2-4 | 41,7 % | 2,1 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 41 van 107 buurten |
| Aandeel met Hbo, wo | 22,0 % | 19 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 98 van 107 buurten |
Personen
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personen met AOW-uitkering (percentage) | 19 % | 4,0 procentpunt lager dan Zoetermeer | plek 67 van 110 buurten |
| Personen met Arbeidsongeschiktheidsuitkering (percentage) | 9 % | 4,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 9 van 110 buurten |
| Personen met Bijstandsuitkering (percentage) | 10 % | 7,0 procentpunt hoger dan Zoetermeer | plek 6 van 110 buurten |
| Personen met Werkloosheidsuitkering (percentage) | 1 % | gelijk aan Zoetermeer | plek 22 van 110 buurten |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Landbouw, bosbouw, visserij | 0 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Nijverheid en energie | 25 vestigingen | 1 % van Zoetermeer | |
| Handel en horeca | 25 vestigingen | 1 % van Zoetermeer | |
| Vervoer, informatie, communicatie | 20 vestigingen | 1 % van Zoetermeer | |
| Financiële diensten, onroerend goed | 0 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Zakelijke dienstverlening | 25 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Overheid, onderwijs, zorg | 25 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer | |
| Cultuur, recreatie, overig | 10 vestigingen | < 1 % van Zoetermeer |
| Onderdeel | Verdeling | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer |
|---|---|---|---|
| Bijstand | 150 personen | 5 % van Zoetermeer | |
| Arbeidsongeschiktheid | 140 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| Werkloosheid | 20 personen | 2 % van Zoetermeer | |
| AOW | 280 personen | 1 % van Zoetermeer |
Bron: CBS 2024–2026
Voorzieningen (38 cijfers)
Afstand tot
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Afstand tot Apotheek | 1,0 km | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 41 van 110 buurten |
| Afstand tot Basisschool | 1,0 km | 67 % hoger dan Zoetermeer | plek 13 van 110 buurten |
| Afstand tot Belangrijk overstapstation | 13,4 km | 6,3 % lager dan Zoetermeer | plek 85 van 110 buurten |
| Afstand tot Bibliotheek | 1,8 km | gelijk aan Zoetermeer | plek 59 van 110 buurten |
| Afstand tot Binnenzwembad | 2,2 km | 29 % lager dan Zoetermeer | plek 78 van 110 buurten |
| Afstand tot Bioscoop | 1,9 km | 34 % lager dan Zoetermeer | plek 76 van 110 buurten |
| Afstand tot Brandweerkazerne | 1,5 km | 35 % lager dan Zoetermeer | plek 87 van 110 buurten |
| Afstand tot Buitenschoolse opvang | 0,4 km | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 63 van 110 buurten |
| Afstand tot Cafe e.d. | 1,7 km | 5,6 % lager dan Zoetermeer | plek 49 van 110 buurten |
| Afstand tot Cafetaria e.d. | 1,1 km | 38 % hoger dan Zoetermeer | plek 23 van 110 buurten |
| Afstand tot Grote supermarkt | 1,3 km | 63 % hoger dan Zoetermeer | plek 11 van 110 buurten |
| Afstand tot Havo/vwo-school | 2,7 km | 23 % hoger dan Zoetermeer | plek 31 van 110 buurten |
| Afstand tot Hotel e.d. | 1,5 km | 52 % lager dan Zoetermeer | plek 91 van 110 buurten |
| Afstand tot Huisartsenpost | 3,1 km | 8,8 % lager dan Zoetermeer | plek 52 van 110 buurten |
| Afstand tot Huisartsenpraktijk | 1,0 km | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 39 van 110 buurten |
| Afstand tot Kinderdagverblijf | 0,4 km | 20 % lager dan Zoetermeer | plek 57 van 110 buurten |
| Afstand tot Museum | 11,0 km | 3,5 % lager dan Zoetermeer | plek 74 van 110 buurten |
| Afstand tot Oprit hoofdverkeersweg | 1,7 km | 23 % lager dan Zoetermeer | plek 74 van 110 buurten |
| Afstand tot Podiumkunsten (theater of concertzaal) | 1,6 km | 41 % lager dan Zoetermeer | plek 76 van 110 buurten |
| Afstand tot Restaurant | 1,0 km | 43 % hoger dan Zoetermeer | plek 14 van 110 buurten |
| Afstand tot School voor voortgezet onderwijs | 1,8 km | 5,3 % lager dan Zoetermeer | plek 55 van 110 buurten |
| Afstand tot Treinstation | 2,6 km | 24 % lager dan Zoetermeer | plek 75 van 110 buurten |
| Afstand tot Vmbo-school | 1,8 km | 10,0 % lager dan Zoetermeer | plek 63 van 110 buurten |
| Afstand tot Warenhuis | 1,2 km | 33 % lager dan Zoetermeer | plek 80 van 110 buurten |
| Afstand tot Winkel voor overige dagelijkse levensmiddelen | 1,2 km | 71 % hoger dan Zoetermeer | plek 11 van 110 buurten |
| Afstand tot Ziekenhuis (exclusief buitenpolikliniek) | 3,1 km | 8,8 % lager dan Zoetermeer | plek 52 van 110 buurten |
| Afstand tot Ziekenhuis (inclusief buitenpolikliniek) | 1,8 km | 36 % lager dan Zoetermeer | plek 76 van 110 buurten |
In de buurt
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Basisscholen binnen 1 km | 0,8 | 60 % lager dan Zoetermeer | plek 94 van 110 buurten |
| Bioscopen binnen 5 km | 1,0 | gelijk aan Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Cafes e.d. binnen 1 km | 0,0 | 100 % lager dan Zoetermeer | plek 43 van 110 buurten |
| Grote supermarkten binnen 1 km | 0,0 | 100 % lager dan Zoetermeer | plek 97 van 110 buurten |
| Huisartsenpraktijken binnen 1 km | 0,8 | 33 % lager dan Zoetermeer | plek 66 van 110 buurten |
| Kinderdagverblijven binnen 1 km | 1,4 | 50 % lager dan Zoetermeer | plek 89 van 110 buurten |
| Locaties voor buitenschoolse opvang binnen 1 km | 1,8 | 38 % lager dan Zoetermeer | plek 82 van 110 buurten |
| Musea binnen 5 km | 0,0 | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Restaurants binnen 1 km | 1,1 | 77 % lager dan Zoetermeer | plek 82 van 110 buurten |
| Winkels voor overige dagelijkse levensmiddelen binnen 1 km | 0,1 | 98 % lager dan Zoetermeer | plek 100 van 110 buurten |
| Ziekenhuizen binnen 5 km | 2,0 | 11 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
Bron: CBS 2025
Veiligheid (26 cijfers)
Diefstal uit of vanaf voertuigen: hoogste van de 110 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bedreiging | 3 misdrijven | 1 % van Zoetermeer | plek 18 van 110 buurten |
| Burengerucht en relatieproblemen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 4 van 110 buurten |
| Diefstal en inbraak bij bedrijven | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 17 van 110 buurten |
| Diefstal uit of vanaf voertuigen | 13 misdrijven | 8 % van Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Diefstal van brom-, snor- en fietsen | 7 misdrijven | 2 % van Zoetermeer | plek 12 van 110 buurten |
| Diefstal van motorvoertuigen | 1 misdrijven | 1 % van Zoetermeer | plek 25 van 110 buurten |
| Drugs- en drankoverlast | 0 misdrijven | geen vergelijkbaar cijfer voor Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Drugshandel | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 40 van 110 buurten |
| Geregistreerde misdrijven | 66 misdrijven | 1 % van Zoetermeer | plek 18 van 110 buurten |
| Geregistreerde overlast | 33 meldingen | 1 % van Zoetermeer | plek 21 van 110 buurten |
| Inbraken in box, garage en schuur | 1 misdrijven | 3 % van Zoetermeer | plek 7 van 110 buurten |
| Mishandeling | 3 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 27 van 110 buurten |
| Openbare dronkenschap | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 14 van 110 buurten |
| Openlijk geweld tegen personen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 20 van 110 buurten |
| Overvallen | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 2 van 110 buurten |
| Straatroof | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 18 van 110 buurten |
| Vernieling en zaakbeschadiging | 9 misdrijven | 2 % van Zoetermeer | plek 9 van 110 buurten |
| Winkeldiefstal | 0 misdrijven | < 1 % van Zoetermeer | plek 15 van 110 buurten |
| Woninginbraken | 2 misdrijven | 1 % van Zoetermeer | plek 17 van 110 buurten |
Overlast
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Overlast door Alcohol of drugs | 2 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 36 van 110 buurten |
| Overlast door Jeugd | 6 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 35 van 110 buurten |
| Overlast door Verward persoon | 14 meldingen | 2 % van Zoetermeer | plek 12 van 110 buurten |
| Overlast door Zwervers | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 36 van 110 buurten |
Geluidshinder
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Geluidshinder Door evenementen | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 2 van 110 buurten |
| Geluidshinder Door horeca | 0 meldingen | < 1 % van Zoetermeer | plek 5 van 110 buurten |
| Geluidshinder Overig | 11 meldingen | 2 % van Zoetermeer | plek 12 van 110 buurten |
Bron: Politie 2025
Gezondheid en leefomgeving (12 cijfers)
Omgevingsadressendichtheid: hoogste van de 110 buurtenBevolkingsdichtheid: 2e hoogste van de 110 buurten
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Bevolkingsdichtheid | 17.149 per km2 | 344 % hoger dan Zoetermeer | plek 2 van 110 buurten |
| Mate van stedelijkheid | 1 | gelijk aan Zoetermeer | plek 53 van 110 buurten |
| Motorfietsen van particulieren | 45 motorfietsen | 1 % van Zoetermeer | plek 40 van 104 buurten |
| Omgevingsadressendichtheid | 4.038 per km2 | 56 % hoger dan Zoetermeer | plek 1 van 110 buurten |
| Oppervlakte totaal | 11 ha | < 1 % van Zoetermeer | plek 75 van 110 buurten |
Personenauto's
| Cijfer | Waarde | Vergeleken met Zoetermeer | Spreiding |
|---|---|---|---|
| Personenauto's Op benzine | 506 auto's | 1 % van Zoetermeer | plek 32 van 109 buurten |
| Personenauto's Op overige brandstof | 103 auto's | < 1 % van Zoetermeer | plek 59 van 109 buurten |
| Personenauto's Per huishouden | 0,7 auto's | 30 % lager dan Zoetermeer | plek 88 van 109 buurten |
| Personenauto's Per km2 | 5.511 per km2 | 228 % hoger dan Zoetermeer | plek 4 van 109 buurten |
| Personenauto's Van particulieren | 609 auto's | 1 % van Zoetermeer | plek 35 van 109 buurten |
Bron: CBS 2026
Bronnen
- CBS
6 datasets
- Energieverbruik particuliere woningen; woningtype, wijken en buurten (86333NED), 2025
- Kerncijfers wijken en buurten 2025 (86165NED)
- Kerncijfers wijken en buurten 2026 (86358NED)
- Nabijheid voorzieningen; afstand locatie, wijk- en buurtcijfers 2025 (86270NED)
- Personen met een uitkering; soort uitkering, wijken en buurten 2026 (86328NED)
- Sociaal-economische status; scores per wijk en buurt (86296NED), 2024
- Politie