Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Inkomen en werk

Huishoudens met laag inkomen

Aandeel huishoudens in de 40 procent laagste inkomens van Nederland.

Zoetermeer, 2022
Geen gemeentecijfer

Postcodegebieden

Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2022.

2729: 23,6 % 2721: 24,7 % 2719: 25,4 % 2718: 26,5 % 2728: 27,0 % 2725: 29,5 % 2727: 32,8 % 2723: 34,1 % 2724: 35,7 % 2726: 35,7 % 2712: 38,4 % 2713: 43,1 % 2716: 43,7 % 2717: 47,1 % 2715: 51,5 % 2711: 55,8 % 2722: 59,0 %
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. 2722 59,0 %
  2. 2711 55,8 %
  3. 2715 51,5 %
  4. 2717 47,1 %
  5. 2716 43,7 %

Laagste 5

  1. 2729 23,6 %
  2. 2721 24,7 %
  3. 2719 25,4 %
  4. 2718 26,5 %
  5. 2728 27,0 %

Midden

Mediaan van 17 postcodegebieden
35,70 %
Gemiddelde van 17 postcodegebieden
37,27 %
Huishoudens met laag inkomen per postcodegebied, 2022
Postcodegebied Staaf Huishoudens met laag inkomen
2711 55,8 %
2712 38,4 %
2713 43,1 %
2715 51,5 %
2716 43,7 %
2717 47,1 %
2718 26,5 %
2719 25,4 %
2721 24,7 %
2722 59,0 %
2723 34,1 %
2724 35,7 %
2725 29,5 %
2726 35,7 %
2727 32,8 %
2728 27,0 %
2729 23,6 %

Meer over inkomen en werk

Bronnen

Naar boven