Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Inkomen en werk

Huishoudens met hoog inkomen

Aandeel huishoudens in de 20 procent hoogste inkomens van Nederland.

Zoetermeer, 2022
Geen gemeentecijfer

Postcodegebieden

Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2022.

2711: 7,5 % 2715: 8,2 % 2722: 9,3 % 2713: 9,9 % 2717: 10,7 % 2712: 14,8 % 2716: 15,2 % 2723: 16,2 % 2724: 17,1 % 2727: 17,4 % 2726: 17,7 % 2718: 22,6 % 2725: 25,5 % 2728: 28,2 % 2729: 31,5 % 2719: 32,2 % 2721: 34,5 %
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. 2721 34,5 %
  2. 2719 32,2 %
  3. 2729 31,5 %
  4. 2728 28,2 %
  5. 2725 25,5 %

Laagste 5

  1. 2711 7,5 %
  2. 2715 8,2 %
  3. 2722 9,3 %
  4. 2713 9,9 %
  5. 2717 10,7 %

Midden

Mediaan van 17 postcodegebieden
17,10 %
Gemiddelde van 17 postcodegebieden
18,74 %
Huishoudens met hoog inkomen per postcodegebied, 2022
Postcodegebied Staaf Huishoudens met hoog inkomen
2711 7,5 %
2712 14,8 %
2713 9,9 %
2715 8,2 %
2716 15,2 %
2717 10,7 %
2718 22,6 %
2719 32,2 %
2721 34,5 %
2722 9,3 %
2723 16,2 %
2724 17,1 %
2725 25,5 %
2726 17,7 %
2727 17,4 %
2728 28,2 %
2729 31,5 %

Meer over inkomen en werk

Bronnen

Naar boven