Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Inkomen en werk

Gemiddeld inkomen per huishouden

Gemiddeld besteedbaar inkomen per huishouden.

Zoetermeer, 2022
Geen gemeentecijfer

Postcodegebieden

Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2022.

2722: 28,5 x 1.000 euro 2715: 29,7 x 1.000 euro 2717: 30,5 x 1.000 euro 2711: 32,0 x 1.000 euro 2716: 32,8 x 1.000 euro 2713: 33,5 x 1.000 euro 2727: 33,6 x 1.000 euro 2724: 34,2 x 1.000 euro 2723: 34,5 x 1.000 euro 2712: 35,0 x 1.000 euro 2726: 35,0 x 1.000 euro 2718: 37,0 x 1.000 euro 2729: 38,8 x 1.000 euro 2725: 39,4 x 1.000 euro 2728: 39,5 x 1.000 euro 2721: 40,1 x 1.000 euro 2719: 40,9 x 1.000 euro
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. 2719 40,9 x 1.000 euro
  2. 2721 40,1 x 1.000 euro
  3. 2728 39,5 x 1.000 euro
  4. 2725 39,4 x 1.000 euro
  5. 2729 38,8 x 1.000 euro

Laagste 5

  1. 2722 28,5 x 1.000 euro
  2. 2715 29,7 x 1.000 euro
  3. 2717 30,5 x 1.000 euro
  4. 2711 32,0 x 1.000 euro
  5. 2716 32,8 x 1.000 euro

Midden

Mediaan van 17 postcodegebieden
34,50 x 1.000 euro
Gemiddelde van 17 postcodegebieden
35,00 x 1.000 euro
Gemiddeld inkomen per huishouden per postcodegebied, 2022
Postcodegebied Staaf Gemiddeld inkomen per huishouden
2711 32,0 x 1.000 euro
2712 35,0 x 1.000 euro
2713 33,5 x 1.000 euro
2715 29,7 x 1.000 euro
2716 32,8 x 1.000 euro
2717 30,5 x 1.000 euro
2718 37,0 x 1.000 euro
2719 40,9 x 1.000 euro
2721 40,1 x 1.000 euro
2722 28,5 x 1.000 euro
2723 34,5 x 1.000 euro
2724 34,2 x 1.000 euro
2725 39,4 x 1.000 euro
2726 35,0 x 1.000 euro
2727 33,6 x 1.000 euro
2728 39,5 x 1.000 euro
2729 38,8 x 1.000 euro

Meer over inkomen en werk

Bronnen

Naar boven