Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Wonen

Meergezinswoningen (aantal)

Aantal woningen in een gebouw met meerdere woningen, zoals een flat of appartement.

Zoetermeer, 2024
Geen gemeentecijfer

Postcodegebieden

Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2024.

2727: 380 woningen 2725: 610 woningen 2728: 610 woningen 2718: 635 woningen 2723: 730 woningen 2729: 1.090 woningen 2726: 1.160 woningen 2724: 1.320 woningen 2712: 1.325 woningen 2717: 1.620 woningen 2721: 1.720 woningen 2719: 1.735 woningen 2722: 1.920 woningen 2715: 2.255 woningen 2716: 2.325 woningen 2711: 2.695 woningen 2713: 2.805 woningen
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. 2713 2.805 woningen
  2. 2711 2.695 woningen
  3. 2716 2.325 woningen
  4. 2715 2.255 woningen
  5. 2722 1.920 woningen

Laagste 5

  1. 2727 380 woningen
  2. 2725 610 woningen
  3. 2728 610 woningen
  4. 2718 635 woningen
  5. 2723 730 woningen

Midden

Mediaan van 17 postcodegebieden
1.325,0 woningen
Gemiddelde van 17 postcodegebieden
1.466,8 woningen
Meergezinswoningen (aantal) per postcodegebied, 2024
Postcodegebied Staaf Meergezinswoningen (aantal)
2711 2.695 woningen
2712 1.325 woningen
2713 2.805 woningen
2715 2.255 woningen
2716 2.325 woningen
2717 1.620 woningen
2718 635 woningen
2719 1.735 woningen
2721 1.720 woningen
2722 1.920 woningen
2723 730 woningen
2724 1.320 woningen
2725 610 woningen
2726 1.160 woningen
2727 380 woningen
2728 610 woningen
2729 1.090 woningen

Meer over wonen

Bronnen

Naar boven