Zoetermeer.Nu

Buurtcijfers ยท Wonen

Huurwoningen van woningcorporaties (aantal)

Aantal huurwoningen in bezit van woningcorporaties.

Zoetermeer, 2024
Geen gemeentecijfer

Postcodegebieden

Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2024.

2723: 505 woningen 2725: 620 woningen 2712: 630 woningen 2713: 715 woningen 2727: 725 woningen 2718: 860 woningen 2726: 890 woningen 2728: 965 woningen 2711: 1.065 woningen 2719: 1.265 woningen 2721: 1.355 woningen 2724: 1.385 woningen 2715: 1.410 woningen 2729: 1.420 woningen 2722: 1.850 woningen 2717: 2.025 woningen 2716: 2.205 woningen
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.

Hoogste 5

  1. 2716 2.205 woningen
  2. 2717 2.025 woningen
  3. 2722 1.850 woningen
  4. 2729 1.420 woningen
  5. 2715 1.410 woningen

Laagste 5

  1. 2723 505 woningen
  2. 2725 620 woningen
  3. 2712 630 woningen
  4. 2713 715 woningen
  5. 2727 725 woningen

Midden

Mediaan van 17 postcodegebieden
1.065,0 woningen
Gemiddelde van 17 postcodegebieden
1.170,0 woningen
Huurwoningen van woningcorporaties (aantal) per postcodegebied, 2024
Postcodegebied Staaf Huurwoningen van woningcorporaties (aantal)
2711 1.065 woningen
2712 630 woningen
2713 715 woningen
2715 1.410 woningen
2716 2.205 woningen
2717 2.025 woningen
2718 860 woningen
2719 1.265 woningen
2721 1.355 woningen
2722 1.850 woningen
2723 505 woningen
2724 1.385 woningen
2725 620 woningen
2726 890 woningen
2727 725 woningen
2728 965 woningen
2729 1.420 woningen

Meer over wonen

Bronnen

Naar boven