Buurtcijfers ยท Wonen
Aantal woningen
Aantal woningen in het postcodegebied.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Postcodegebieden
Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2024.
1.750 woningen5.235 woningen
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.
Hoogste 5
- 2719 5.235 woningen
- 2716 4.595 woningen
- 2729 4.565 woningen
- 2721 4.370 woningen
- 2718 3.820 woningen
Laagste 5
- 2723 1.750 woningen
- 2727 2.185 woningen
- 2725 2.670 woningen
- 2715 2.810 woningen
- 2722 2.830 woningen
Midden
- Mediaan van 17 postcodegebieden
- 3.415,0 woningen
- Gemiddelde van 17 postcodegebieden
- 3.391,2 woningen
Aantal woningen per postcodegebied, 2024
| Postcodegebied |
Staaf |
Aantal woningen |
| 2711 |
|
3.005 woningen |
| 2712 |
|
2.925 woningen |
| 2713 |
|
3.430 woningen |
| 2715 |
|
2.810 woningen |
| 2716 |
|
4.595 woningen |
| 2717 |
|
3.415 woningen |
| 2718 |
|
3.820 woningen |
| 2719 |
|
5.235 woningen |
| 2721 |
|
4.370 woningen |
| 2722 |
|
2.830 woningen |
| 2723 |
|
1.750 woningen |
| 2724 |
|
3.505 woningen |
| 2725 |
|
2.670 woningen |
| 2726 |
|
2.975 woningen |
| 2727 |
|
2.185 woningen |
| 2728 |
|
3.565 woningen |
| 2729 |
|
4.565 woningen |