Buurtcijfers ยท Huishoudens
Tweeouderhuishoudens
Aantal huishoudens met twee ouders en een of meer kinderen.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Postcodegebieden
Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2024.
250 huishoudens1.875 huishoudens
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.
Hoogste 5
- 2729 1.875 huishoudens
- 2721 1.685 huishoudens
- 2719 1.505 huishoudens
- 2718 1.170 huishoudens
- 2716 1.110 huishoudens
Laagste 5
- 2711 250 huishoudens
- 2723 495 huishoudens
- 2713 515 huishoudens
- 2722 515 huishoudens
- 2715 535 huishoudens
Midden
- Mediaan van 17 postcodegebieden
- 710,0 huishoudens
- Gemiddelde van 17 postcodegebieden
- 888,8 huishoudens
Tweeouderhuishoudens per postcodegebied, 2024
| Postcodegebied |
Staaf |
Tweeouderhuishoudens |
| 2711 |
|
250 huishoudens |
| 2712 |
|
635 huishoudens |
| 2713 |
|
515 huishoudens |
| 2715 |
|
535 huishoudens |
| 2716 |
|
1.110 huishoudens |
| 2717 |
|
805 huishoudens |
| 2718 |
|
1.170 huishoudens |
| 2719 |
|
1.505 huishoudens |
| 2721 |
|
1.685 huishoudens |
| 2722 |
|
515 huishoudens |
| 2723 |
|
495 huishoudens |
| 2724 |
|
865 huishoudens |
| 2725 |
|
675 huishoudens |
| 2726 |
|
710 huishoudens |
| 2727 |
|
685 huishoudens |
| 2728 |
|
1.080 huishoudens |
| 2729 |
|
1.875 huishoudens |