Buurtcijfers ยท Huishoudens
Eenouderhuishoudens
Aantal huishoudens met een ouder en een of meer kinderen.
- Zoetermeer, 2024
- Geen gemeentecijfer
Postcodegebieden
Bron: CBS, Statistieken per viercijferige postcode (via PDOK), 2024.
160 huishoudens640 huishoudens
Elke stip is een postcodegebied, van laag naar hoog.
Hoogste 5
- 2716 640 huishoudens
- 2717 545 huishoudens
- 2729 510 huishoudens
- 2715 465 huishoudens
- 2721 435 huishoudens
Laagste 5
- 2723 160 huishoudens
- 2725 185 huishoudens
- 2711 200 huishoudens
- 2712 230 huishoudens
- 2727 245 huishoudens
Midden
- Mediaan van 17 postcodegebieden
- 330,0 huishoudens
- Gemiddelde van 17 postcodegebieden
- 349,4 huishoudens
Eenouderhuishoudens per postcodegebied, 2024
| Postcodegebied |
Staaf |
Eenouderhuishoudens |
| 2711 |
|
200 huishoudens |
| 2712 |
|
230 huishoudens |
| 2713 |
|
405 huishoudens |
| 2715 |
|
465 huishoudens |
| 2716 |
|
640 huishoudens |
| 2717 |
|
545 huishoudens |
| 2718 |
|
330 huishoudens |
| 2719 |
|
320 huishoudens |
| 2721 |
|
435 huishoudens |
| 2722 |
|
380 huishoudens |
| 2723 |
|
160 huishoudens |
| 2724 |
|
290 huishoudens |
| 2725 |
|
185 huishoudens |
| 2726 |
|
270 huishoudens |
| 2727 |
|
245 huishoudens |
| 2728 |
|
330 huishoudens |
| 2729 |
|
510 huishoudens |